13 ایده شیک کوتاه کردن موی Pixie Bob برای تکان دادن در این فصل

مدل موی پی،ی باب بهترین مدل برای خوشامدگویی به فصل جدید است! تازه، شیک و به م،ای واقعی کلمه خنک است. اما در عین حال ممکن است ترسناک باشد. یا آن؟

به پیمایش برای تنها الهامات سبکی که در این فصل نیاز دارید ادامه دهید!

مطالب مرتبط: 27 مدل موی کوتاه در 10 دقیقه یا کمتر

مدل موی Pixie Bob برای شاداب ، ظاهر بهار/تابستان 2021 شما

1. مینی چتری با پی،ی باب

ع، زنی با پیراهن زرد | برش پی،یع، زنی با پیراهن زرد | برش پی،ی

مدل موهای پی،ی باب معمولاً هاله ای جذاب و سرسخت دخترانه دارد. اگر حال و هوای شما این نیست، پس من از شما دعوت می‌کنم که چتری‌های کوتاه را اضافه کنید که حتی برای دختر، با قد پیش، کوچک‌تر نیز جذاب است.

عرض چتری شما کاملاً به ترجیح شما بستگی دارد، اما من به شما توصیه می کنم در این مورد به آرایشگر خود اعتماد کنید. آرایشگر شما ممکن است چتری های کوتاه را توصیه کند که با فرم صورت یا اندازه پیش، شما من، تر باشد.

اگر صورت شما خیلی کوچک است، چتری های پهن تر ممکن است برای شما بهتر به نظر برسند و حتی ممکن است جذابیت زیبایی به ظاهر شما ببخشند. صورت‌های پهن‌تر ممکن است از چتری‌های کوتاه با عرض کمتر بهره ببرند که می‌تواند تا حدودی صورت شما را تغییر دهد.

2. موج دار و ژولیده

مد شهری تعطیلات ساحلی | مدل موی پی،یمد شهری تعطیلات ساحلی | مدل موی پی،ی

بله، زیبایی‌های با موهای موج‌دار هنوز هم می‌توانند مدل موی پی،ی باب را تغییر دهند. در واقع، این ممکن است یک راه عالی برای رام ، موخوره و سلطنت در حجم شما باشد، به خصوص اگر رشته های ضخیم خاصی دارید.

رنگ تازه یا برقی مانند پلاتینیوم ممکن است ظاهر ژولیده را عمدی و بخشی از استایل کند. حتی ممکن است با این یکی از موهای رختخواب خلاص شوید!

3. Bob With Fringe Bangs

شاد زن جوان مد پی،ی مو | مدل موی پی،یشاد زن جوان مد پی،ی مو | مدل موی پی،ی

لایه ها و پشته های پی،ی خود را به حداقل برس،د و با چتری های حاشیه ای همراه باشید. مدل موی اوایل دهه 2000 خود را به مدل موی پی،ی باب امروزی می رساند تا حال و هوای رمانتیک و دختر همسایه را به یک مدل موی دخترانه باحال اضافه کند.

این برای زیبایی هایی با موهای صاف که به حجم بیشتری روی تاج خود نیاز ندارند عالی است. این یک مدل موی عالی برای شستشو و پوشیدن است که به ندرت به محصولات مو برای رام ، و نگهداری نیاز دارد.

بخوانید:  بررسی و نمونه های مجموعه Beauty Pie Sam Chapman

اما اگر موهای صافی دارید، اما با تارهای بسیار ظریف یا نازک، مدل موی بعدی مدل مو است آی تی.

4. مدل موی Pixie Bob انباشته

مدل موی قهوه ای کوتاه زن جوان زیبا | مدل موی پی،یمدل موی قهوه ای کوتاه زن جوان زیبا | مدل موی پی،ی

برای دختر، که رویای حجم دارند، این یک حجم فوری در مدل مو است – بدون محصول! و برای دختر، که رویای تکنیکا، دارند، هایلایت و کم لایت نیز می تواند به شما در دستیابی به توهم حجم کمک کند.

اگر می خواهید موهای خود را رنگ کنید، با سایه شکلاتی با هایلایت های کاراملی شروع کنید تا پشته ها و لایه ها را واقعاً نشان دهید. یک ،یب رنگ ک،یک که بر روی مدل موی مدرن اعمال می شود، یک استایل بسیار شیک را ایجاد می کند.

5. Slicked Back

زن بلوند جوان خوشگل چشم دودی | برش پی،یزن بلوند جوان خوشگل چشم دودی | برش پی،ی

موهای خود را با ژل حالت دهید و با یک شانه دندانه دار یا با انگشتان خود آنها را به عقب شانه کنید. مدل موی پی،ی باب ممکن است سبکی غیررسمی، سرگرم‌کننده و هیجان‌انگیزتر داشته باشد، بنابراین ظاهری صاف می‌تواند به آن کمک کند و آن را مرتب و رسمی کند.

منظور من از تطبیق پذیری همین است. ظاهر خیس و کشیده روی یک باب پی،ی، مدل مو را بدون اینکه هیچ یک از استایل یا لبه‌های آن را از بین ببرد، به یک آرایش صیقلی تبدیل می‌کند.

6. پی،ی باب پلاتینیوم

کوتاه موی بلوند زن زیبا | برش پی،یکوتاه موی بلوند زن زیبا | برش پی،ی

موهای خود را با رنگ پلاتینیوم سرد رنگ کنید تا این ظاهر پانک را به موهای برقی تبدیل کنید. این سایه همچنین می‌تواند به شما کمک کند ظاهری نرم‌تر داشته باشید، به‌خصوص اگر سبزه‌ای با موهای مشکی هستید. اما در عین حال، چیزی در مورد این رنگ وجود ندارد که بگوید “دختر در پریش،”.

به طور مرتب از شامپو بنفش استفاده کنید تا رنگ شما برنجی یا زرد نشود. با استفاده روزانه یا یک هفته ای از آن شروع کنید، سپس به یک بار در هفته کاهش دهید در غیر این صورت موهای شما بنفش می شود.

7. پی،ی صورتی پاستلی

کوتاه ، مو دختر زیبای جوان | مدل موی پی،یکوتاه ، مو دختر زیبای جوان | مدل موی پی،ی

پلاتین – آنجا بود، این کار را انجام داد، درست است؟ پس بیایید آن را با رنگ صورتی پاستلی در سایه های متضاد قرمز و یاسی آن را بالا ببریم.

موس را روی موهای مرطوب و خشک شده با حوله ،ید و موهای خود را به پهلو ت،یم کنید. این یک موج حجیم در یک طرف ایجاد می کند و می تواند به جلوگیری از ریزش موهای شما کمک کند مخصوصاً برای زیبایی هایی که موهای صاف و نازک دارند.

بخوانید:  آکادمی هنرهای زیبای پنسیلوانیا

مطالب مرتبط: 19 مدل موی آسان Pinterest برای تابستان

8. داغ و ژولیده

پرتره زیبایی مد بلوند مدل آشفته | موی کوتاهپرتره زیبایی مد بلوند مدل آشفته | موی کوتاه

اگر از آن دسته افرادی هستید که موهای نامرتب و ژولیده را دوست دارید، پی،ی باب برای شما من، است! موهای خود را در طرفین کوتاه کنید، اما ،مت می، را بلند نگه دارید. در صبح، تنها کاری که باید انجام دهید این است که موم را روی موهای خود ،ید و آن را ول کنید و حالت دهید تا آنطور که دوست دارید به دست آورید.

حالت دادن به موهای شما هرگز بیش از 10 دقیقه طول نمی کشد و بیش از صد سنجاق بابی را شامل می شود. مدل موی پی،ی باب این کار را انجام داد.

9. مدل موی Pixie Bob حجم دهنده

مدل موی کوتاه مستقیم زن مد زیبا | مدل موی کوتاهمدل موی کوتاه مستقیم زن مد زیبا | مدل موی کوتاه

آیا در عروسی شرکت می کنید، اما موهایتان آنقدر بلند نشده است که بتو،د آن را به صورت موی ببندید؟

این ظاهر به همان اندازه ،نه و تند و 100% است آی تی دختر تایید کرد! متوجه خواهید شد که وقتی یک مدل موی پی،ی باب را تکان می دهید، آن موس و یک اسپری موی سبک وزن بهترین دوستان شما خواهند بود. جایی که موهای خود را جدا می کنید تغییر دهید، آنها را به گونه ای دیگر حالت دهید، و متوجه خواهید شد که یک پی،ی باب خیلی بیشتر از یک مدل موی کوتاه است.

10. Pixie تمیز برای صورت های کوچک

خانم جدی که به تنهایی نزدیک دیوار ناهموار ایستاده است | مدل موی پی،یخانم جدی که به تنهایی نزدیک دیوار ناهموار ایستاده است | مدل موی پی،ی

اگر صورت کوچکی دارید که با فریمی ریزه اندام ،یب شده است، معمولاً توصیه می کنم از کوتاهی موهای کرک خودداری کنید، به خصوص اگر موهای پرپشت و نامنظم دارید.

یک پی،ی زیبا که با مقداری موم به اندازه یک نخود جلا داده شده است، ظاهری عالی برای زیبایی های کوچک است. به خوبی صورت را قاب می کند و از بزرگتر جلوه دادن موهای شما از بدن جلوگیری می کند.

11. مدل موی باب پی،ی پرتاب شده و مواج

ع، پرتره زنی با کت مشکی | موی کوتاهع، پرتره زنی با کت مشکی | موی کوتاه

باور کنید یا نه، مدل موی کوتاه مجعد دختر مورد تایید است. اگر از تلاش برای رام ، موهای مجعد و وز خسته شده اید، مدل موی پی،ی باب را امتحان کنید.

در واقع، من یک مدل موی کوتاه را به دختران مجعدی توصیه می کنم که سال ها به زانوهای خود آسیب رسانده اند. به این به ،وان یک تنظیم مجدد مراقبت از مو فکر کنید.

بخوانید:  خرید بک لینک PBN و سفارش رپورتاژ Pbn پی بی ان️ اخبار معرفت-خرید pbn گلدلینک

موهای شما، بر خلاف پوست شما، نمی توانند به راحتی از آسیب بهبود پیدا کنند. تنها راه برای احیای درختان این است که آنها را جدا کنید و اجازه دهید به طور طبیعی رشد کنند. این مدل مو می تواند به شما کمک کند تا زم، که در حال انجام آن هستید، آن را دوباره تنظیم کنید و آن را رام کنید.

12. 50s Curls Pixie Bob

زن تکیه بر پیانو | موی کوتاهزن تکیه بر پیانو | موی کوتاه

این یک مدل موی عالی برای زیبایی هایی با فرهای بزرگ و گرد است. برای از بین بردن موخوره، ، موبر را روی روزهای شامپوی خود ،ید.

لب قرمز یک حس کامل ایجاد می کند که هیچ رنگ دیگری نمی تواند به دست آورد.

13. پی،ی باب رمانتیک برای موهای مجعد

زن جوان متفکر خانم شیک پوشی که نزدیک دیوار ایستاده و به پایین نگاه می کند | موی کوتاهزن جوان متفکر خانم شیک پوشی که نزدیک دیوار ایستاده و به پایین نگاه می کند | موی کوتاه

من عاشق استایل های دخترانه ساده و فرانسوی هستم. این بسیار بی دردسر است، اما کاملاً ظریف و به خوبی در کنار هم قرار گرفته است.

برای دختر، با موهای موج دار تا مجعد عالی است، اما اگر موهای صافی دارید، می تو،د آن را به تنهایی فر کنید. چتری های کوچک مینی چتری شخصیت بسیار زیادی به شما می دهد و جلوه دختر همسایه را به شما می دهد.

مدل‌های موی پی،ی باب به‌طور شگفت‌آوری همه‌کاره هستند و برای همه سنین و انواع مو من، هستند. می‌تو،د از استایل پی،ی برای مد ، پشته‌ها یا لایه‌های خود برای ایجاد توهم موهای کامل و سالم استفاده کنید. اما اگر در کوتاهی کوتاهی خود مردد هستید، باب موهای شما را در قد راحت نگه می دارد.

هیچ کاری نمی تو،د با مدل موی پی،ی باب به جز بستن آن انجام دهید. اما از نظر سبک، شما چیز زیادی را فدا نمی‌کنید، زیرا یک پی،ی باب تمام سبک و نگرشی است که برای کارآمد ، هر لباسی به آن نیاز دارید.

اگر چیزی می‌خواهید که در عرض پنج دقیقه یا کمتر از حالت اولیه به پرنسس پانک تبدیل شود، آن را در نظر بگیرید.

متقاعد به درست ، ریز ریز ،؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید که کدام الهام از پی،ی باب این برش را انجام داده است! ما از اینکه ازت خبر داشته باشیم خوشحال میشویم.

تا بعدی:

ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر، اینستاگرام و پینترست برای آ،ین ترندهای آرایش، مو و ناخن. فراموش نکنید که برای آموزش آرایش های جذاب در کانال یوتیوب ما مش، شوید.منبع: https://makeuptutorials.com/pixie-bob-haircut/