Convie Velvet Gloss Review | بلاگر زیبایی بریتانیایی

(بدون پرداخت/نمونه) چیزی که من در مورد این محصول دوست دارم این است که بسیار همه کاره است. در واقع، اگر رنگ من، خود را پیدا کنید، برای پوشش لب، محو ، لب ها و رنگ گونه آماده هستید. Convie یک نام تجاری نسبتاً جدید از فرانسه است که متفاوت است زیرا در هنگام ایجاد محصولات، اعضای خود را برای ورودی می‌خوانند. شما نیازی به عضویت ندارید (می تو،د به دیگران اجازه دهید کار سخت را انجام دهند – گزینه ترجیحی من!). تا کنون، سه رنگ از Velvet Lip وجود دارد و بس – هر چیز دیگری در حال انجام است و برای آزمایش نمونه برای اعضایی که برای مشارکت در این فرآیند انتخاب شده‌اند، آماده است.

نقد و بررسی Velvet Gloss را در نظر بگیرید

براق مخملی یک تناقض است، اما مخلوط ، رسانه ها برای ایجاد چیزی که بیش از یک چیز است، هیجان انگیز است. از نظر بافتی، از سیلی، طبیعی استفاده می کند تا آن حس هلویی را ایجاد کند که مخمل لب خوب و بدون خشکی دارد و در پایان مات اما با درخشندگی به نظر می رسد! توضیح دادنش سخته شهوت‌انگیز بودن مخملی با سبکی درخشش را دارد – فکر می‌کنم این بهترین راهی است که می‌توانم آن را بگویم. من هم روی مچ دستم و هم روی لب‌هایم (من بدون اینکه متوجه شوم یکی از رنگ‌ها را تکان‌دهنده کرده‌ام و به همین دلیل باید بیشتر از عینک‌هایم استفاده کنم) ع،‌برداری کرده‌ام، بنابراین می‌تو،د به خوبی از جنب و جوش آن‌ها دیدن کنید. رنگ های لب

نقد و بررسی Velvet Gloss را در نظر بگیرید

در تصویر بالا از چپ به راست: Barely There، Rose Flush و Deep Cherry.

بخوانید:  هدیه الیزابت آردن - وبلاگ مواد مخدر لندن

نقد و بررسی Velvet Gloss را در نظر بگیرید

از پایین به بالا: Deep Cherry، Rose Flush و Barely There. اگر بخواهم در مورد هر چیزی حساس باشم، ترجیح می‌دهم اپلیکاتور کمی بهتر شکل بگیرد – کاملاً باریک است و فکر می‌کنم به یک ،صر بغل ، لب به شکل منحنی نیاز دارد. متوجه شدم که فکر می کنم باید کاربرد Deep Cherry را با یک برس لب بررسی کنم (و البته فراموش کردم که این کار را انجام دهم، همانطور که خواهید دید).

نقد و بررسی Velvet Gloss را در نظر بگیرید

گی، عمیق (چطور آن گوشه را از دست دادم؟).

نقد و بررسی Velvet Gloss را در نظر بگیرید

رز فلاش انتخاب طبیعی من است – رنگی برای پوشیدن بسیار آسان.

نقد و بررسی Velvet Gloss را در نظر بگیرید

شما نمی تو،د بیشتر از این من را متعجب کنید که چقدر Barely There من، من است. می‌توانستم این را روی پیشخوان رد کنم، اما فکر می‌کنم برای لحن من من، است. با سایه‌های روشن‌تر، اگر نمی‌خواهید کامل‌تر عمل کنید، فقط کمی مومیایی‌کننده به لب‌هایتان اضافه کنید و چند ضربه رنگی بسیار روشن به آن اضافه کنید، تمام آن را روی لب‌هایتان بزنید تا تاری بسیار زیبا و کم‌کلید داشته باشید. اثر لب آسان. حتی ساده تر این است که یک نقطه رنگ را از گرز به نوک انگشت (تمیز) خود بردارید و آن را روی گونه های خود بزنید و با یک برس مخلوط کنید. Convie (که به م،ای مهمان یا دعوت شده است) حداقل 90٪ از مواد اولیه طبیعی استفاده می کند. هر Velvet Gloss 27 پوند است که برای یک محصول چند منظوره منطقی به نظر می رسد – در حال حاضر یک همکاری با یک طراح فرانسوی به نام Leopoldine Chateau (من این را برای نام ستاره فیلم خود انتخاب می کنم!) وجود دارد که دارای یک کیسه آرایش زیبا به شکل قلب است تا شما را حفظ کند. به اینجا سر بزنید.

بخوانید:  کاربردهای جالب دریچه بازدید داکت اسپلیت در سیستم تهویه ساختمان

افشای شفافیت

تمامی محصولات به صورت نمونه از برندها و نمایندگی ها برای من ارسال می شود مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.

منبع: https://britishbeautyblogger.com/makeup/convie-velvet-gloss-review/