CHANEL Duo Lumiere Limited Edition 2023

(بدون پرداخت/نمونه) می‌تو،د تصور کنید که چقدر خوشحال شدم از دیدن جزئیات پولک‌های پولک که به آن بازگشتند – پالت اصلی Chanel Lumiere D'Artifice متعلق به سال 2007 یکی از پست‌های ارزشمند من در مجموعه لوازم آرایشی قدیمی‌تر من است. نسخه جدید، Duo Lumiere Limited Edition، جزئیات پولک دوزی را که برای سال‌ها در مد CHANEL اجرا می‌شد، بازمی‌گرداند – من همیشه می‌گویم که هیچ‌، به میراث میراث به روش CHANEL اشاره نمی‌کند و این با بازدید اخیر من از نمایشگاه CHANEL در V&A ثابت شده است. موزه. من چند ع، از لباس‌های دهه‌های متمادی که به پولک‌ها و متالیک‌ها احترام می‌گذارد را در هم می‌زنم.

Duo Lumiere Limited Edition

پالت دو رنگ است و یک سایه شامپاین و یک رنگ طلایی روشن را ت،یم می کند. چیزی که در مورد این جزییات پولک‌ها متفاوت است این است که نشان CHANEL به همان زیبایی پولک‌های جداگانه ظاهر می‌شود.

Duo Lumiere Limited Edition

من خودم را لگد می زنم که از جزئیات همراه آن ع، نگرفته ام، بنابراین نمی توانم تاریخ گذاری کنم، اما چیزی که می گویم این است که تقریباً بدون استثنا، هر تکه لباسی (صدها مورد وجود دارد) می تواند امروز به راحتی مانند دهه گذشته پوشیده شود. بوجود آمد. کاملا قابل توجه

Duo Lumiere Limited Edition

همانطور که می بینید، یک برس همراه و یکی وجود دارد که در واقع می تو،د از آن برای استفاده از Duo Lumiere Limited Edition استفاده کنید – این واقعاً چند منظوره است: می تو،د حتی به گونه ها، دکلته، پلک ها یا ابروها چشمک بزنید (با گذراندن برس روی پالت). بسیار سبک و سپس آن را روی ابروی خود ببرید) اگر می تو،د اصلاً خود را مجبور به استفاده از آن کنید. راستش من هنوز در مرحله نگاه ، هستم.

بخوانید:  شنبه ورود: امروز همه چیز درباره کتاب است!

Duo Lumiere Limited Edition

این لباس ها مربوط به دهه 1930 هستند.

Duo Lumiere Limited Edition

اگر آماده هستید که درخشش خود را به نمایش بگذارید، اینجا 54 پوند است! من تعدادی ع، از قطعات زیبایی از نمایشگاه دارم، بنابراین آنها را در یک پست جداگانه نشان خواهم داد.

افشای شفافیت

تمامی محصولات به صورت نمونه از برندها و نمایندگی ها برای من ارسال می شود مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.

منبع: https://britishbeautyblogger.com/makeup/chanel-duo-lumiere-limited-edition-2023/