19 طرح آندرکات گهواره ای برای ظاهری شیک و در عین حال شیک

آیا به دنبال طرح های آندرکات هستید تا لبه ای به قفل های خود اضافه کنید؟ یک آندرکات می‌تواند هر چقدر که می‌خواهید ظریف باشد، یا هر چقدر که می‌خواهید جسورانه باشد.

بیشتر دختر باحالی هستی یا دختر؟ به پیمایش ادامه دهید تا الهام بخش خود را پیدا کنید.

مطالب مرتبط: 11 مدل موی کوتاه ،ی برای تابستان

طرح های آندرکات | چقدر دختران باحال لباس زیر می پوشند

1. طرح های Undercut کم بیان شده

پرتره خندان زن جوان مو تیره | دختر زیر پوستیپرتره خندان زن جوان مو تیره | دختر زیر پوستی

آندرکات خود را ظریف نگه دارید، به سختی وجود دارد، اما همچنان با حدا،ر اثر.

آن را محو کنید یا یک خط باریک بکشید، لبه ها همچنان از بین خواهند رفت. این یک پله عالی برای زیبایی‌هایی است که می‌خواهند مدل‌های موی سرسخت‌تر و خنک‌تری را تجربه کنند، اما برای رفتن به زیر ماشین اصلاح مردد هستند. فقط تا حد خط گوش بتراشید، سپس از آنجا بالا بروید – اگر به اندازه کافی جرات دارید.

2. Red Hot Undercut

مدل عینک آفتابی مو قرمز چرم مشکی | آندرکات ک،یکمدل عینک آفتابی مو قرمز چرم مشکی | آندرکات ک،یک

مو قرمزها هم می توانند لذت ببرند!

با شامپو مخصوص موهای قرمز، کمی درخشندگی به موهایتان اضافه کنید. آن‌ها رنگ‌های پر جنب و جوش را در گیسوان شما به نمایش می‌گذارند و طرح‌های آندرکات شما را داغ‌تر می‌کنند.

3. سفید کننده زیبایی

لوازم جانبی مدل مو بلوند | دختر کوتاه شده مولوازم جانبی مدل مو بلوند | دختر کوتاه شده مو

داشتن دو رنگ در موهای شما یک راه عالی برای نشان دادن تضاد بین یک مدل موهای تند و سبک ک،یک است. قفل های تیره خود را در ،مت زیرین خود نگه دارید، سپس قفل های خود را سفید کنید.

فر ، آن نیز کمی ،نگی و حال و هوای جذاب دخترانه را اضافه می کند.

4. نرم ، به عقب

زن زیبا با اعتماد به نفس چهره قوی پررنگ | آندرکات کوتاهزن زیبا با اعتماد به نفس چهره قوی پررنگ | آندرکات کوتاه

موهای خود را به عقب بکشید تا یک طرح آندرکات قوی و جسورانه داشته باشید.

آیا طرفدار ظاهر موهای خیسی نیستید که ا،ر ژل ها به شما می دهند؟ موس را روی موهای مرطوب و خشک شده با حوله ،ید و دستان خود را بین موهای خود بکشید و آن را به آرامی به سمت عقب بکشید تا کمی حجم دهید. هنگامی که موهای شما خشک شد، موس در طول روز استحکام خود را حفظ می کند، بدون اینکه اثری از براقی از موهای شما باقی بماند.

اگر موهای خیس را دوست دارید، به دنبال ژلی با ،بندگی قوی و درخشندگی بالا باشید. این ظاهر می تواند جذاب و مدرن باشد، اما هنوز هم گاه به گاه تجاری باشد.

5. طرح های آندرکات دو رنگ

دختر خلاق رنگ آمیزی آبی رنگین کمان آندرکات او | زیر برش لایه ایدختر خلاق رنگ آمیزی آبی رنگین کمان آندرکات او | زیر برش لایه ای

فوق العاده ماجراجویانه با قفل های خود؟ یک رنگ موی دو رنگ که فریاد می زند سرگرم کننده است، همراه با یک آندرکات راد که شخصیتی سرد را نشان می دهد، یک تاج عالی ایجاد می کند.

من عاشق تضاد رنگ های بلند، آبی و لایه لایه با زیر بریدگی رنگی روشن هستم. رنگ های سبز و سرخابی را برای موهای زیبای پری دریایی اضافه کنید.

6. طرح های آندرکات الکتریکی

مدل شیک صندل در نزدیکی کوه خشن | آندرکات ک،یکمدل شیک صندل در نزدیکی کوه خشن | آندرکات ک،یک

این طرح آندرکات یک طرح عالی دیگر برای مبتدی، است که نیاز به انجام کاری دارند که در کمتر از یک دقیقه از جسورانه به گاه به گاه تجاری تبدیل شود.

یک باب کوتاه را که از وسط جدا شده است را تکان دهید و با قرار دادن موهایتان پشت گوش، اجازه دهید آندرکات شما به اوج برسد. زمان آن تماس ویدیو کنفرانسی است؟ به سادگی موهای خود را باز کرده و موهای خود را صاف کنید.

بخوانید:  ایده های سبد عید پاک برای عاشقان آرایش

باب آندرکات خود را با رنگ ، آندرکات خود با رنگ برقی روشن ارتقا دهید تا با موهای سرد و مشکی تضاد داشته باشید.

7. انباشته شده

مدل موی شیک و مد روز زن جوان | کم رنگ شدنمدل موی شیک و مد روز زن جوان | کم رنگ شدن

زیر ب، دو طرف سر شما را صاف نشان می دهد؟

با کوتاه ، موهای خود به صورت پی،ی روی هم یا باب کوتاه و روی هم با آن مبارزه کنید. یک مدل موی انباشته دارای لایه های زیادی است که هم حجم و هم ابعاد را برای موهای شما ایجاد می کند. راه های دیگر برای افزودن ابعاد، هایلایت و کم نور هستند. انتخاب خود را انتخاب کنید.

طرح‌های آندرکات می‌توانند جزییات دیگری باشند که به قفل‌های خود اضافه می‌کنید تا ،مت مرکزی. نحوه پوشیدن تاج 100٪ به ترجیحات شما بستگی دارد، ملکه.

8. فرهای سرد

زنی با ژاکت خا،تری با عینک قاب مشکی | کم رنگ شدنزنی با ژاکت خا،تری با عینک قاب مشکی | کم رنگ شدن

آندرکات همچنین می تواند روشی شدید برای کنترل موهای مجعد محکم یا 3 درجه سانتی گراد باشد.

سفر راه اندازی مجدد دختر مجعد خود را با ب، قفل های خود آغاز کنید. شکاف کناری برای افزودن مقداری از نگرش است در صورتی که ،ی شما را با یک اشتباه اشتباه بگیرد خوب دختر اما اگر واقعاً یار هستید، موهای مجعد خود را در یک باب کوتاه یا لوب کوتاه نگه دارید.

فراموش نکنید که در روزهای شستن موهای خود از ، های فر برای موهای خود استفاده کنید. فرهای شما را فر نگه می دارد و از وز شدن و خشک شدن آنها جلوگیری می کند.

9. زیبا در پاستل

پرتره زن جوان تاجر دست روی دست | آندرکات ک،یکپرتره زن جوان تاجر دست روی دست | آندرکات ک،یک

آن را با رنگ موی پاستلی صورتی زیبا حفظ کنید. اگر متوجه شدید که طراحی آندرکات شما کمی سخت است، رنگ‌های پاستلی می‌توانند به نرم شدن ظاهر شما کمک کنند.

،م می خورم که از یک موس خوب روی موهای مرطوب استفاده کنید تا موهایتان را مرتب نگه دارید، اما هرگز صاف نکنید. اگر می خواهید کمی به موهای خود حجم دهید، اسپری محافظ حرارت و موس را روی موهای مرطوب ،ید. موهای خود را با یک برس غلتکی بزرگ بخش به بخش خشک کنید و سپس با یک اسپری موی سبک وزن را به پایان برس،د.

10. طرح های آندرکات بلند

پرتره زیبایی صورت زن پوست طبیعی | دختر زیر پوستیپرتره زیبایی صورت زن پوست طبیعی | دختر زیر پوستی

موهای بلند خود را دوست دارید؟ از آنجایی که طرح آندرکات تنها بخشی از موهای شما را می گیرد (به انتخاب شما)، همچنان می تو،د موهای بلند خود را حفظ کنید.

یکی از جزئیات شیکی که باید به آندرکات خود اضافه کنید این است که خط موی خود را عقب بر،د و اجازه دهید تا از کناره ها محو شود. این ظاهر با یک جفت چشم گربه ای خشن و رنگ لب های عمیق و طبیعی عالی می شود.

مطالب مرتبط: 16 مدل موی حرفه ای آسان برای کنفرانس شما

11. پی،ی پلاتینیوم

پرتره زیبایی مد زن جوان زیر برش شیک | زیر برش لایه ایپرتره زیبایی مد زن جوان زیر برش شیک | زیر برش لایه ای

در حال رشد ، پی،ی خود را؟ این ظاهر برای زیبایی هایی که به یک باب کوتاه تبدیل می شوند عالی است، اما می خواهند از مرحله رشد ناخوشایند خودداری کنند. به این به ،وان آ،ین ایستگاه سفر باب خود فکر کنید.

بخوانید:  چگونه یک کلاه به شکل قلب بسازیم: آسان DIY

قبل از بلند شدن، ظاهر فوق العاده کوتاه را برای آ،ین بار به آن ببخشید، طرح های زیر برش را به کناره های سر خود اضافه کنید اما تاج خود را بلند نگه دارید.

تاج خود را لایه لایه یا روی هم قرار دهید تا حجم مورد نیاز را اضافه کنید. به این ترتیب، شما همچنین می تو،د نوک های شکافته مزاحم را جدا کنید تا موهای سالمی داشته باشید.

12. بسیار بنفش

دختر مد آینده نگر مو کوتاه بنفش | آندرکات کوتاهدختر مد آینده نگر مو کوتاه بنفش | آندرکات کوتاه

من رنگ های برقی را دوست دارم زیرا لبه ای را اضافه می کنند که به اندازه رنگ های تیره معمولی شما ترسناک نیست. و یک تن گرم مانند این سایه اسطوخودوس دوست داشتنی فقط سایه من،ی برای ،ی است که به دنبال چیزی جسورانه و در عین حال ،نه است. و طراحی آندرکات فقط با مفهوم مدرن ،یب شده و به خوبی بازی می کند.

اگر این اولین بار است که آندرکات را به حداقل برس،د. اگر بعد از سالن پشیمان هستید، دیگر نگران نخواهید بود زیرا این مدل مو در کمترین زمان ممکن به یک مدل پی،ی اثیری تبدیل می شود.

اگر موهای خود را با این سایه رنگ کردید، به یاد داشته باشید که به طور مرتب از شامپوی بنفش استفاده کنید. دستورالعمل های روی بطری را دنبال کنید تا از موهای تک شاخ خود نهایت استفاده را ببرید.

13. Bob With Undercut Designs

زن شیک بلوند دختر آبی | دختر زیر پوستیزن شیک بلوند دختر آبی | دختر زیر پوستی

بنابراین شما از قفل های بلند به یک باب جسورانه رفتید، اما کاملاً به جلوه ای که می خواستید دست پیدا نکردید؟ یک طرح آندرکات ظریف باید این کار را انجام دهد.

من عاشق سایه پلاتینیوم سرد هستم که به خوبی رنگ آرایش و OOTD را تنظیم می کند. با ظاهری شبیه به این، دیگر نیازی به کار سختی برای استایل دادن به بقیه ظاهر خود نخواهید داشت.

این رنگ مو برای نوزاد، که پوستی با ته رنگ سردتر دارند شگفت انگیز به نظر می رسد. با این حال، این ممکن است برخی از زیبایی‌ها را با رنگ‌های گرم‌تر از بین ببرد و کمی بیمار به نظر برسید.

14. باب متوسط ​​با طرح های آندرکات

دختر جوان مد در خیابان راه می رود | زیر برش لایه ایدختر جوان مد در خیابان راه می رود | زیر برش لایه ای

مدیر شرکت در روز، اما راک شیک در شب؟

آندرکات خود را زیر لایه های حجیم بپوش،د. همچنین ،مت آندرکات را به حداقل برس،د، درست در زیر شقیقه تا نوک گوش خود را اصلاح کنید. به این ترتیب، حتی اگر موهایتان را پشت گوشتان جمع کنید، ظاهرتان کم رنگ خواهد بود.

این فقط مقدار من،ی از لبه برای ،، است که 9 تا 5 و سپس 12-3 بعد از آن شب کار می کنند.

15. Power Do

زن شیک و متمرکز روی میز در حومه شهر به دست تکیه داده است | دختر زیر پوستیزن شیک و متمرکز روی میز در حومه شهر به دست تکیه داده است | دختر زیر پوستی

در فکر دوم، چرا آندرکات شیک را پنهان کنید؟ آندرکات شما می تواند برای ارتقاء کت و شلوار اداری شما به کت و شلوار برقی کار کند.

،مت بزرگتر را تا انتها به طرفین پرتاب کنید تا لبه خود را نشان دهید. می تو،د موهای پشت آندرکات خود را محو کنید یا آنها را کوتاه کنید تا جلوه ای شبیه موهاوک ایجاد کنید.

بخوانید:  SPF رنگی که به عنوان آرایش می پوشم

16. تاج بافته

مدل موی زنی که ابریشم قرمز پوشیده است | آندرکات ک،یکمدل موی زنی که ابریشم قرمز پوشیده است | آندرکات ک،یک

آندرکات خود را مانند یک قطعه هنری زیبا با بافته های فرانسوی درست بالای آندرکات قاب کنید. این ظاهر چنین احساس اثیری را ارائه می‌کند، برای زیبایی‌هایی که می‌خواهند آندرکات داشته باشند اما می‌خواهند حالت دخترانه‌ای نرم و زیبا داشته باشند، عالی است.

همچنین برای نوزاد، که به دنبال ظاهری شیک و بوهو هستند بسیار من، است. قیطان ها بوهو را ارائه می دهند، طرح های زیر برشی شیک را ارائه می دهند.

17. طرح های زیر برش X شکل

مدل موی بلوند دختر جوان | دختر زیر پوستیمدل موی بلوند دختر جوان | دختر زیر پوستی

اگر موهایتان را مرتب می بندید، یک لایه دیگر از لبه با طرح زیر برید اضافه کنید. همچنین می تو،د آندرکات خود را به شکل الماس بتراشید تا حس منحصر به فردتری به آن ببخشید. این نوع ظاهر ممکن است نیاز به نگهداری منظم داشته باشد. اما زیبایی آندرکات این است که به اندازه کافی بلند می شود و به سرعت رشد می کند، بنابراین می تو،د با طرح ها و سیلوئت های مختلف آزمایش کنید.

18. طرح های ستاره دار آندرکات

مدل موی سر ،نه پروفیل | آندرکات کوتاهمدل موی سر ،نه پروفیل | آندرکات کوتاه

از ستاره ها الهام گرفته اید یا به سادگی به آنها رسیده اید؟ به آنها اجازه دهید آندرکات شما را طوری طراحی کنند که زیبایی شناسی مزین به یک مدل موی از قبل استادانه ایجاد کنند.

حتماً قبل از غوطه ور شدن با یک آرایشگر من، مشورت کنید. از دوستان خود بخواهید که توصیه هایی داشته باشند تا مطمئن شوید آرایشگری را پیدا می کنید که برای برآورده ، انتظارات شما من، تر است.

19. بافته های کامل

زنی با موهای بافته که به دیوار تکیه داده است | دختر زیر پوستیزنی با موهای بافته که به دیوار تکیه داده است | دختر زیر پوستی

این ظاهر برای زیبایی با موهای طبیعی عالی است، فقط لایه به لایه استایل و زیبایی را به شما می دهد.

موهای بافته شده در حال حاضر ظاهری خیره کننده دارند، و حتی بیشتر از آن زم، که آن ها را به صورت نیم پونی درآورید. افزودن طرح زیر برش به بخش کوچک‌تری از سر، ظاهری کاملاً جدید به آن می‌دهد – بسیار تازه و جذاب است. آی تی.

به همان اندازه مهم است که بد،د چگونه از موهای کوتاه خود مراقبت کنید، حتما این ویدیوی زیر را ببینید:

را

تحت تاثیر قرار دادن؟ الان هستی از این الهامات از طراحی اندک استفاده کنید و آن را به یک آمار متخصص آرایش مو ببرید!

موهای شما تاج شما هستند و من از شما خواهش می کنم که با آن مانند حق الناس رفتار کنید. با مدل موهای شیک آندرکات که هست! شما بر خیابان های شهر تا راه باریکه و خیابان تسلط خواهید داشت.

درک می کنید که طرح های آندرکات چه کاری می توانند برای شما انجام دهند؟ آیا تا به حال با آرایشگرتان قرار ملاقات رزرو کرده اید؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید! ما از اینکه ازت خبر داشته باشیم خوشحال میشویم.

تا بعدی:

هدف ما معرفی بهترین ها در دنیای آرایش است و شاید این شامل شما شود! برای ما بنویس

ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر، اینستاگرام و پینترست برای آ،ین ترندهای آرایش، مو و ناخن. فراموش نکنید که برای آموزش آرایش های جذاب در کانال یوتیوب ما مش، شوید.منبع: https://makeuptutorials.com/undercut-designs/