17 سازمان دهنده آرایش و ایده های ذخیره سازی برای علاقه مندان به آرایش

روشویی یا حمام خود را با این آرایشگرهای درخشان، ارزان و آسان که برای رژ لب‌ها، پالت‌ها و برس‌هایتان من، هستند، شلوغ کنید!

مطالب مرتبط: 13 ایده سرگرم کننده سازمان دهنده آرایش DIY برای ذخیره سازی من،

سازمان‌دهندگان آرایش و محلول‌های ذخیره‌سازی روشویی که دوست خواهید داشت

با این ایده های درخشان برای سازمان دهندگان آرایش بی نظم باشید

این سازمان‌دهنده‌های آرایش خلاقانه که به راحتی پیدا می‌شوند، به رژ لب‌ها، سایه‌های چهارگوش، پالت‌ها و گلدان‌های شما خانه‌ای عالی می‌دهند! آنها را ارزان ب،ید یا خودتان آن را بسازید – تماس شما.

در اینجا یک سوال وجود دارد: آیا می تو،د رژ لب مورد علاقه خود را برای من پیدا کنید؟ اگر نمی تو،د به خاطر بیاورید، وقت آن است که لباس خود را تمیز کنید و از آرایشگرها استفاده کنید.

ما در اینجا تعدادی از بهترین سازمان‌دهنده آرایش و ایده‌های ذخیره‌سازی را داریم که اگر می‌خواهید خلاق‌تر باشید، می‌تو،د با قیمت ارزان یا خودتان ب،ید.

مهمترین چیز این است که هنگام پیدا ، محصولات آرایشی محبوب خود در زمان و دردسر خود صرفه جویی کنید!

1. برد مغناطیسی

را

یکی از سازمان‌دهنده‌های مبتکرانه آرایش، این DIY به شما کمک می‌کند تا تمام آرایش خود را در یک فضای عمودی قرار دهید. و از آنجایی که می تو،د آن را روی دیوار نصب کنید، می تو،د فضای بیشتری را در اتاق یا روشویی خود ذخیره کنید.

نکته: برای دسترسی آسان، تمام لوازم آرایشی را که به صورت روزانه می پوشید، روی این تخته مغناطیسی قرار دهید.

2. سازمان دهنده آرایش اکریلیک

آرایشگر اقلام متعدد |  حمام تخت و فراتر از سازمان دهندگان آرایش

یکی از رایج‌ترین ایده‌های نگهداری لوازم آرایش استفاده از جعبه‌های اکریلیک است. شفاف و فشرده، می‌تو،د تقریباً تمام محصولات آرایشی خود را ذخیره کنید و نگران از دست دادن آن نباشید.

3. کشو Ikea Alex 5

را

کشوی Ikea Alex یکی دیگر از راه حل های آسان برای نگهداری آرایش است. می‌تو،د آرایش خود را در دسته‌های مختلف از بالا به پایین مرتب کنید و همچنین می‌تو،د ظروف پ،تیکی را برای محفظه‌های جداگانه قرار دهید.

اگر دو تا ب،ید، می تو،د یک تخته چوب ضخیم اضافه کنید، آن را با رنگ مورد علاقه خود رنگ کنید، آن را بالای دو کشو قرار دهید و voila، یک میز اداری فوری در خانه دارید. چقدر مرتب است؟

بخوانید:  فروش بهار Sephora به تازگی شروع شده است، در اینجا بهترین انتخاب های من است

4. سازمان دهنده کفش

این ایده سازمان دهنده کفش آویز برای خوابگاه ها یا اتاق های کوچک بسیار عالی است. فقط آن را از گوشه یا در آویزان کنید و آرایش خود را در جیب قرار دهید. همچنین می تو،د برای سازماندهی بهتر، روی کیسه پ،تیکی شفاف بر،ب بزنید.

5. کوزه های میسون نصب شده

را

اگر می‌خواهید در حالی که هنوز هنری هستید، در هزینه‌های ذخیره‌سازی لوازم آرایش خود صرفه‌جویی کنید، می‌تو،د این پروژه جار مزون سوار شده را انجام دهید! شیشه های میسون همه جا هستند و به طرز باورن،ی ارزان هستند (یا می تو،د شیشه های با اندازه مشابه را بازیافت کنید).

یک تخته چوبی تهیه کنید، با سمباده زدن آن را روستایی کنید، روی آن را با رنگ جدید بپوش،د، گیره های ف،ی پیچی متن، با دهانه شیشه ها اضافه کنید و شیشه های سنگ تراشی را وارد کنید. خودشه! می‌تو،د قلاب‌هایی را در ،مت پایین هم ب،ب،د تا جواهرات خود را مرتب کنید.

6. سازمان دهندگان آرایش شمع

برس های آرایشی شیشه ای روی میز |  سازمان دهندگان آرایش والمارت

چند شیشه شمع قدیمی در اطراف دارید؟ با ساختن لوازم آرایشی قابل استفاده و زیبا، جان تازه ای به آنها بدهید. به سادگی برس های آرایش خود را در شیشه قرار دهید یا می تو،د برای جذابیت بیشتر، ابتدا چند سنگریزه قرار دهید.

7. ونیت آرایشی Ikea

را

این هک روشویی Ikea با رویه شیشه ای شفاف یکی دیگر از راه های خوب سازماندهی آرایش شما است. نه تنها این، بلکه یک فضای ذخیره سازی عالی برای نمایش جواهرات و سایر لوازم جانبی شماست.

رویه شیشه ای به شما این امکان را می دهد تا آرایش زیر را ببینید در حالی که می تو،د از فضای قفسه برای سازماندهی آرایش های دیگر در آرایشگرهای پ،تیکی شفاف یا اکریلیک استفاده کنید.

مطالب مرتبط: 12 ایده برای ذخیره سازی لوازم آرایش IKEA که دوست خواهید داشت

8. سازمان دهندگان آرایش شیشه های براق

را

برای داشتن یک ظاهر فانتزی در ذخیره سازی لوازم آرایش DIY، نیمی از کل شیشه را با ،ب بپوش،د و سپس با زرق و برق بپاشید تا کاملاً پوشانده شود. برای جذابیت بیشتر، تعدادی برگردان وینیل اضافه کنید.

بخوانید:  آرایشگری در ریمل - وبلاگ آرایش و زیبایی

9. فضای ذخیره سازی برس آرایش را پاک کنید

ست ابزار آرایش براش سازمان دهنده |  سازمان دهنده آرایش با کشو

ظروف شفاف با قیمت من، به راحتی در فروشگاه های صنایع دستی ،یداری می شوند. به منظور ایجاد یک جا برس کارآمد، فراموش نکنید که آنها را تا نیمه با مهره های پ،تیکی یا رنگین کم، پر کنید تا برس های شما به طرفین نیفتند.

برس هایی را که برای چشم و صورت خود استفاده می کنید نیز جدا کنید.

10. جعبه های هدیه کریسمس

شخص جعبه کانسی، تزئینی آرایشی را در دست دارد |  برگزارکنندگان آرایش اولتا

اگر جعبه های هدیه استفاده نشده یا خالی دارید، می تو،د از آن ها به ،وان سازمان دهنده آرایش فوق العاده ارزان استفاده کنید. می‌تو،د محفظه‌های کوچکی ایجاد کنید که متن، با رژگونه‌ها، رژلب‌های فشرده یا در این مورد، رژ لب‌هایتان باشد.

آنها را با یک تکه پارچه یا کاغذ طرح دار بپوش،د تا زیباتر به نظر برسند.

11. سازمان دهنده آرایش Ikea Raskog

را

این هک Ikea Raskog به شما این امکان را می دهد که یک واحد ذخیره سازی لوازم آرایش در خانه داشته باشید. روی هر قفسه بر،ب بزنید تا به درستی سازماندهی شود و برای سهولت استفاده، آن را در نزدیکی آینه روشویی خود قرار دهید.

12. پ،تیک بازیافتی

را

بعد از نوشیدن نوشابه ها و سایر نوشیدنی ها، هنوز آن بطری های پ،تیکی را دور نیندازید! می تو،د آن را برش داده و تزئین کنید تا آرایشگرهای سبک و ارزان قیمتی به شما ارائه شود.

13. قفسه لاک ناخن

لاک های روشن در قفسه زیبایی |  برگزارکنندگان آرایش کارداشیان

قفسه لاک ناخن شما چیزهای بیشتری از نگه داشتن انبوهی از لاک های مورد علاقه خود دارد. همچنین یک راه خوب برای نگهداری لوازم آرایش در ظروف گلوله مانند رژ لب، برق لب و برخی بطری های زیرسازی مایع است.

شما همچنین می تو،د پالت ها را در قفسه قرار دهید و گوشه ای کوچک برای نگه داشتن آرایش خود دارید.

14. جا برس چرمی

را

برای مسافرت خوب است، مرتب کننده یا نگهدارنده برس آرایش رول آپ نیازی به گران بودن ندارد. شما فقط باید خلاق باشید. برس های آرایش خود را به درستی در این کیسه رول آپ چرمی نگهداری کنید تا از آلودگی و گرد و غبار دور نگه داشته شوند.

وقتی بیرون از خانه هستید، در هر جایی که هستید باز کنید! فقط در صورتی که چرم چیز شما نیست، می تو،د از یک تشک سوشی نیز برای جا برس آرایش خود استفاده کنید.

بخوانید:  چه چیزی در کیف آرایش من برای تابستان است

15. کابینه پزشکی

روال صبحگاهی زن جوان با استفاده از لوازم آرایش |  سازمان دهنده های آرایش برای روشویی

اگر شما یکی از ،، هستید که بیشترین زمان زیبایی را در حمام می گذر،د، پس این یکی از بهترین ایده های ذخیره سازی آرایش برای شماست! درست در داخل کابینت دارو (یا کابینت دیواری توکار حمام) برای آرایش خود جای خالی بگذارید.

16. لوله حوله کاغذی بازیافتی

را

به دنبال ایده های سازمان دهنده آرایش DIY هستید؟ این باید یکی از ساده ترین و ساده ترین و در عین حال شیک ترین و ارزان ترین باشد.

آن لوله های حوله کاغذی را نریزید زیرا می تو،د آنها را در انبار لوازم آرایش قرار دهید. به سادگی آنها را با کاغذ رنگی یا طرح دار بپیچید و هر کدام را روی یک بشقاب پ،تیکی ب،ب،د.

هر چقدر که دوست دارید نوآور باشید! با این ایده سازماندهی آرایش، شما یک قدم به صفر شدن ضایعات نزدیک‌تر هستید.

17. سازمان دهنده جا دستمال سفره

را

همه چیز در مورد این سازمان دهنده پالت نگهدارنده دستمال سفره عالی است. نیازی نیست که پالت های سایه چشم خود را روی هم قرار دهید. همچنین به میز روشویی یا کابینت آرایش شما می‌آید – این یک نابغه است.

چه مقدار زیادی آرایش داشته باشید و چه کمتر، نگهداری آنها برای تمیز و ضدعفونی نگه داشتن آنها ضروری است. خلاق باشید و با سازمان‌دهنده‌های آرایش خود خارج از چارچوب فکر کنید!

کدام یک از این سازمان دهنده های آرایش را می خواهید به آرایش خود اضافه کنید؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید!

تا بعدی:

هدف ما معرفی بهترین ها در دنیای آرایش است و شاید این شامل شما شود! برای ما بنویس

ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر، اینستاگرام و پینترست برای آ،ین ترندهای آرایش، مو و ناخن. فراموش نکنید که برای آموزش آرایش های جذاب در کانال یوتیوب ما مش، شوید.

یادداشت سردبیر: این پست در ابتدا در 26 نوامبر 2019 منتشر شد و از نظر کیفیت و ارتباط به روز شده است.

پلاکارد |  سازمان دهنده های آرایش مکمنبع: https://makeuptutorials.com/makeup-،izers-ideas/