با محصول جدید لب مورد علاقه خود آشنا شوید: رژ لب کرم مرطوب کننده ColorLux

همانطور که تابستان به تدریج به پایان می رسد، من آ،ین لحظات را با برخی از رنگ های شاد و روشن لب با ویژگی های جدیدمان سپری می کنم. رژ لب ، آبرسان ColorLuxe. من تمایل زیادی به پوشیدن لباس‌های مشکی دارم، بنابراین صورتی، نارنجی و مرج، رنگ‌های اصلی من هستند تا ظاهری بازیگوش به ظاهر من اضافه کنند. من همچنین با آزمایش رنگ های عمیق تر و پررنگ تر برای پاییز آماده می شوم. رنگ های بورگوندی، آلویی و قرمز پررنگ حس گرما و زیبایی را به آرایش من می بخشد.

لوله ColorLuxe در دستان شما نرم و براق است. رژ لب به آرامی به سمت بالا می‌چرخد و کلاه آن احساس راحتی و امنیت می‌کند. یک بر،ب نمونه رنگی در پایین لوله وجود دارد که به راحتی می تو،د سایه من، را از کیت خود بگیرید.

رنگ لب خشخاش رنگ لب خشخاش

من در این تابستان در حال کمی از ورمیلیون بوده ام و خشخاش با لاک و گردنبند من مطابقت داشت، بنابراین من این را به ،وان نشانه ای برای شروع سفر ColorLuxe خود به اینجا در نظر گرفتم. پاپی یک سایه قرمز نارنجی گرم و تیره است که روی لب های من ذوب می شود و فوق العاده مغذی است. من از میزان رنگدانه آن در حالی که هنوز احساس بی وزنی می کنم تحت تأثیر قرار گرفته ام. من کاملاً در این مورد وسواس دارم لب رنگ ع، دوم چند ساعت بعد گرفته شد و بین دو لیوان آب و یک میان وعده خوردم. رنگ همچنان بدون هیچ لمسی قوی است! فرمول بسیار خشک شده است اما لب های من هنوز احساس رطوبت می کنند.

بخوانید:  تور طبیعت گردی رو از بین صدها آژانس مسافرتی جستجو کن

رژ لب گل صد توم، رژ لب گل صد توم،

بعدی در مجموعه رژ لب های آبرسان ما است گل صد توم،، یک سایه فوشیا متوسط ​​سرد. گل صد توم، حال و هوای مفرح و شادی دارد – وقتی آن را می پوشید احساس شادی و انرژی نمی کنید. من قرار است داشته باشم این رنگ لب برای مهم، های پایان تابستان آماده است.

آب نبات سیب رژ لب سیب آب نباتی

آب نبات سیب یک سایه زیبا از رنگ قرمز با رنگ سرد است که افکار شیرین و ژاکت های گرم و دنج را به ذهن متبادر می کند.. این رژ لب من، پاییزی است برای پوشیدن در جشنواره ها و تکه های کدو حلوایی

رژ لب پاسشن فروت رژ لب پاسشن فروت

میوه شوررنگ تیره رنگ فوشیا، تعادل کاملی از جسارت و بازیگوشی است و آن را به انتخابی ایده آل برای رویدادهای غیررسمی و رسمی پاییز امسال تبدیل می کند. این سایه قطعا یکی از انتخاب های من خواهد بود رژ لب پاییزی رنگ ها

رنگ لب بوردو رژ لب بورگوندی

در آ،، بوردو. این سایه من را شگفت زده کرد. این یک رنگ شرابی عمیق است که در نگاه اول برای من خیلی تیره به نظر می رسید، اما پس از استفاده از آن حالتی رمانتیک و پیچیده ایجاد کرد. ایده آل برای یک شب تاریخ پاییزی. من عاشق شده ام!

افکار کلی من – ColorLuxe یک رژ لب مرطوب کننده است که مانند یک بالم لب سبک، ،ی و مغذی است اما رنگ و قدرت ماندگاری لکه لب را دارد. متوجه شدم که فراموش می کنم که آن را پوشیده ام و وقتی نگاهی به خودم در آینه می انداختم از زیبایی لب هایم شگفت زده شدم. بخش مورد علاقه من این است که چقدر آسان است که آن را اعمال کنم، یک انگشت تمام رنگی را که نیاز داشتم به من داد. اگر می‌خواهید یک رنگ لب‌های مغذی، سبک و در عین حال بسیار رنگدانه‌دار داشته باشید، قطعاً پیشنهاد می‌کنم ColorLuxe را امتحان کنید – و از رنگ‌های تند و روشن نترسید!

بخوانید:  Blushes I Can't Quit - The Small Things Blog

اگر مطمئن نیستید که کدام رنگ را ابتدا امتحان کنید، ما را بررسی کنید مسابقه رنگ لب برای پیدا ، سایه من،!

منبع: https://janeiredale.com/blogs/makeup-blog/bold-bright-colorluxe-tryon