SPF رنگی که به عنوان آرایش می پوشم

KOSAS GLOW IVهیچ چیز دیگری مانند ، ضد آفتاب کامل برای روتین زیبایی شما وجود ندارد. با نزدیک شدن به روزهای آفتابی، یافتن SPF مورد علاقه شما بسیار مهم است و روزانه بپوشید را وارد کنید، Hydropeptide Solar Defense Tinted SPF. من از سال 2020 از آن استفاده کرده ام و هنوز هم همان چیزی است که بیشتر به آن دسترسی دارم.

وقتی به شما می گویم تقریباً تمام SPF های رنگی موجود در بازار را امتحان کرده ام، به من اعتماد کنید. این تنها چیزی است که من بیشتر روزها می پوشم و با توجه به اینکه پوستم حساس و مستعد آکنه است، آزمون و خطاهای زیادی انجام شده است.

این SPF رنگی به چند دلیل مورد علاقه من است: 1. من را مت، نمی کند 2. دارای کره های تنظیم کننده رنگ است، بنابراین پوششی ظریف بر روی پوست های روشن می دهد. 3. دارای مزایای مراقبت از پوست مانند اسید هیالورونیک و پروبیوتیک ها است. . برای روزهایی که نمی‌خواهید ، پودر استفاده کنید، ایده‌آل است، اما همچنان می‌خواهید پوستی صاف و یکدست داشته باشید (با محافظت SPF اضافه شده).

در اینجا نحوه پوشیدن آن آمده است:

نصف پمپ را بردارید Kosas Glow IV (من زم، که برنزه شده ام از سایه Radiate استفاده می کنم) و با انگشتانتان روی پوستتان ،ید. سپس، یک پمپ بگیرید Hydropeptide Solar Defense Tinted SPF. هایلایتر مایع برای من کلیدی است زیرا من ظاهری درخشان را دوست دارم. اگر مات می خواهید، فقط به آن ب،بید SPF.

من از این به ،وان پایه خود استفاده می کنم و بسته به میزان آرایشی که می خواهم بپوشم، از آنجا می روم. این بهترین ،یب برای تابستان است!

بخوانید:  بررسی و نمونه‌های رژگونه‌های Violette FR Bisou

اگر امتحانش کردید به من اطلاع دهید! ، اشلی

گریم اشلی رابرتسون آرایش SPF رنگی

منبع: https://www.theteacherdiva.com/2023/03/tinted-spf-wear-makeup.html