Blushes I Can't Quit – The Small Things Blog

رژگونه واقعا همه چیز را تغییر می دهد! و هیچ چیزی را بیشتر از یک رژگونه صورتی تند دوست دارم! مجموعه‌ای از موارد دلخواه مطلق من، و همچنین چند محصول جدید را که به ،یب اضافه کرده‌ام، در زیر بیابید!

رژگونه و هایلایت دوتایی Wander Beauty On-The-Glow در صورتی گلبرگ/ برهنه – من عاشق یک محصول دو طرفه برای حدا،ر کارایی فضا در کیف آرایشم هستم. هر دو رنگ هایلایت و رژگونه این استیک روی پوست برهنه یا روی آرایش زیبا به نظر می رسند!

رژگونه Merit Beauty در استکهلم – زیباترین رنگ صورتی تند است و استفاده از آن بسیار آسان است. برای تاثیر بیشتر می تو،د آن را لایه لایه کنید، یا فقط برای لمس رنگ، انگشت خود را به آرامی بکشید.

رژگونه مایع نارس در ارگاسم – این محصولی بود که من را از رژگونه پودری به مایع و سپس ، تبدیل کرد. من هنوز هم به طور مرتب از این رژگونه استفاده می کنم زیرا یکی از بهترین رژگونه های صورتی گرم است.

، پاتریک تا و رژگونه پودری در فیلم She's That Girl – این رنگ رژگونه من بیشترین استفاده را در چند سال اخیر داشته است. خیلی خوب می پوشد و برای همیشه ماندگار است!

رژگونه نادر بیوتی سافت پینچ در Happy – این رژگونه‌های مایع کمی آزمایش و خطا می‌برند، زیرا رنگدانه‌های فوق‌العاده‌ای دارند، اما اگر از آن دسته از رژگونه‌هایی هستید که از رژگونه‌هایی با تاثیر بالا خوشتان می‌آید، عالی هستند!

گرز رژگونه مات شارلوت تیلبری به رنگ صورتی پاپ – من از سهولت استفاده از این و این واقعیت که به طور همزمان کمی انعکاس/درخشش به چهره می‌افزاید را دوست دارم!

بخوانید:  رنگ مایع لب براق کننده CHANEL Rouge Allure Laque

منبع: https://www.thesmallthingsblog.com/2023/03/blushes-i-cant-quit/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با