Haus Labs Triclone Skin Tech Foundation بررسی و سواچ

*پیوندهایی که با ستاره مشخص شده اند پیوندهای وابسته هستند، اینها به ری در پرداخت هزینه های جاری وبلاگ کمک می کنند.

لوگوی آزمایشگاه هاوس

قیمت در

Haus Labs Triclone Skin Tech Foundation بررسی و سواچ

من بالا،ه موفق شدم Haus Labs Triclone Skin Tech Foundation را آزمایش کنم و واقعاً از آن لذت بردم. در اینجا چیزی است که شما باید بد،د.

Haus Labs Triclone Skin Tech Foundation چیست؟

Haus Labs Triclone Foundation
Haus Labs Triclone Foundation

Haus Labs برند آرایشی لیدی گاگا است که در اوایل سال جاری به طور انحصاری در Sep،ra در بریت،ا راه اندازی شد. فونداسیون از آرنیکا ،ر شده در فرمول استفاده می کند که آن را بسیار منحصر به فرد می کند!

فرمول به شرح زیر است:

 • پوشش قابل ساخت متوسط
 • بافت سرم مانند
 • برای محو و صاف ، پوست طراحی شده است
 • دم کرده با آرنیکا ،ر شده که به کاهش قرمزی کمک می کند
 • از استرس محیطی محافظت می کند
 • ساخته شده با بیش از 20 ماده مراقبت از پوست
 • قول نگه‌داشتن لباس‌های بلند، بدون لغزش یا بسته شدن
 • موجود در 51 سایه (سایه من 130* است)

مواد تشکیل دهنده کلیدی

آرنیکا ،ر شده در انتظار ثبت اختراع – به کاهش قابل توجه قرمزی و سوزش کمک می کند، به یکنواخت شدن رنگ پوست کمک می کند، از پوست در برابر استرس های محیطی محافظت می کند.

مجتمع BioFerment 7 – مجتمع غنی از آنتی ا،یدان، مهندسی زیستی، در انتظار ثبت اختراع که از استرس ا،یداتیو و محیطی محافظت می کند (شامل ،رهای آرنیکا، چای سبز، شیونکو، ریشه شیرین بیان، جلبک دریایی، عصاره برگ گوجه فرنگی)

اسکوالن – پوست را تسکین و حالت می دهد

مجتمع IntelliZen 7 – ،یبی اختصاصی از گیاهان دارویی که به طور هم افزایی برای بهبود و آرامش عمل می کنند.

Haus Labs Triclone Skin Tech Foundation Shades & Swatch

در این مجموعه 51 سایه در طیف وسیعی از خانواده ها و ته رنگ ها وجود دارد.

را خانواده های سایه عبارتند از: عمیق، متوسط ​​عمیق، متوسط، متوسط ​​سبک، سبک، منصفانه

بخوانید:  نقد و بررسی: لکه های مرطوب کننده لب فتیش رنگ میلانی

را زیر رنگ هستند:

 • گرم: رنگ های صورتی، گلگون یا هلویی – وقتی گرم می شوید، پوست شما برافروخته و قرمز می شود. رگ های مچ دست شما عمدتا آبی یا بنفش هستند.
 • سرد: رنگ های زرد، طلایی یا زیتونی – پوست شما پس از گذراندن مدت زم، در آفتاب به راحتی برنزه می شود. رگ های مچ دست شما در درجه اول سبز هستند.
 • خنثی: تعادل رنگ های طلایی + گلگون – رگ های مچ دست شما ،یبی از آبی + سبز است.

من معمولاً به ،وان یک رنگ پوست خنثی در نظر گرفته می شوم، در واقع با سایه 130 Light Warm مطابقت داشتم و فکر می کنم این روی رنگ پوست من واقعاً خوب عمل می کند.

در اینجا چند نمونه وجود دارد:

Haus Labs Triclone Skin Tech Foundation Swatch 130
Haus Labs Triclone Skin Tech Foundation Swatch 130
Haus Labs Foundation Swatch 130
Haus Labs Foundation Swatch 130

ع، های قبل و بعد

اینم ع، قبلی:

بررسی بنیاد آزمایشگاه هاوس
قبل از

و این هم یک ع، با یک لایه روشن از فونداسیون در سایه 130 Light Warm:

بررسی بنیاد Haus Labs - سایه 130
بعد از ع، – Haus Labs Foundation سایه 130

بررسی من از Haus Labs Triclone Skin Tech Foundation

Haus Labs Triclone Skin Tech Foundation
Haus Labs Triclone Skin Tech Foundation

من واقعاً نمی دانم چرا اینقدر طول کشید تا این را امتحان کنم، زیرا در رویداد راه اندازی بریت،ا با من مطابقت داده شد و نمونه کمی بعد برای من ارسال شد. من حدس می زنم زندگی به نوعی مانع شده است!

به هر حال من الان امتحانش کردم و باید بگم واقعا خیلی دوست داشتنیه. چیزی که من در مورد آن دوست دارم این است که بدون نیاز به ساخت، پوشش بسیار خوبی ارائه می دهد، و با این حال هنوز یک روکش درخشان دارد. اغلب متوجه می شوم که فونداسیون های با پوشش بالاتر می توانند فاقد درخشندگی مورد علاقه من باشند، اما در مورد این مورد صدق نمی کند.

بنابراین، همانطور که از این فونداسیون استفاده می کنید، واقعاً می تو،د متوجه شوید که یک پوشش مغذی دوست داشتنی دارد. یک لایه سبک فوراً ظاهری واقعاً سالم و هیدراته با درخشندگی به شما می دهد.

بخوانید:  چگونه یک کلاه به شکل قلب بسازیم: آسان DIY

من می توانم بگویم که این یک پایان شبنم می دهد. اگر پوست چرب دارید، ممکن است بخواهید این را ست کنید.

بسته بندی Haus Labs Triclone Skin Tech Foundation
بسته بندی Haus Labs Triclone Skin Tech Foundation

بسته بندی واقعاً خوب است و من احساس می کنم بطری شیشه ای در دستم را دوست دارم. چاقو مشکی دارد که با درپوش نقره ای انتظارش را نداشتم، با این حال کنترل پمپ واقعا آسان است. شما می تو،د مقدار کمی یا یک پمپ کامل را به راحتی پخش کنید.

Haus Labs Triclone Foundation
Haus Labs Triclone Foundation

برای چه نوع پوستی خوب است؟

من پوست مختلط دارم و به نظرم این روی نوع پوست من خوب است. من می توانم بدون پودر ، فرار کنم که همیشه برای من خبر خوبی است.

اگر می خواستم ماندگاری و ماندگاری داشته باشد، در جاهایی که بیشتر می درخشم از کمی پودر استفاده می کنم. آزمایشگاه هاوس بیان نمی کند که برای کدام نوع پوست بهتر است، بنابراین من فرض می کنم که آنها قصد دارند برای همه انواع پوست من، باشد.

من فکر می کنم فونداسیون Haus Labs برای انواع پوست های خشک یا بالغ من، خواهد بود. انواع پوست های چرب که از درخشندگی زیاد خوششان نمی آید، ممکن است آن را چندان دوست نداشته باشند.

آیا نیاز به پودر ، آن دارید؟

من همانطور که گفتم پوست مختلط هستم و عمدتا از پودر استفاده می کنم. اگر چرب هستید، احتمالاً می خواهید این را با پودر ست کنید.

آیا اعمال آن آسان است؟

من از یک برس صاف کننده برای استفاده از این فونداسیون استفاده کرده ام و متوجه شدم که در پوست من ذوب شده و به راحتی ،یب می شود. همانطور که این را اعمال می کنید، مانند یک پایه سرمی به نظر می رسد.

پوشش چگونه است؟

چیزی که من در مورد این ، پودر دوست دارم این است که پوشش بسیار خوبی را در یک لایه بسیار سبک ارائه می دهد، به این م،ی که پوست شما را دقیقاً شبیه پوست نگه می دارد. برای پوشاندن هر گونه قرمزی بسیار خوب است و به نظر من منافذ را نیز به خوبی کاهش می دهد و روی بافت و خطوط ریز خوب است.

بخوانید:  نگاه دزدکی! مرطوب کننده رنگی Fenty Beauty Hydra Vizor Huez کرم ضد آفتاب با طیف وسیع معدنی SPF 30 - BeautyVelle

آزمایشگاه هاوس بیان می کند که این یک پایه پوشش متوسط ​​است. با این حال، من پوشش را بیشتر از یک رسانه می‌دانم، با این حال هنوز طبیعی به نظر می‌رسد. من می توانم از یک پمپ برای کل صورتم استفاده کنم و این برای یکدست ، رنگ پوستم، پوشاندن قرمزی و اساساً ظاهری بی عیب و نقص به پوست کافی است.

پایان چگونه است؟

من واقعاً درخشندگی را که این ، پودر به پوستم می دهد دوست دارم. این باعث می شود پوست من سالم و شبنم دار به نظر برسد و دارای پوششی است که بدون چربی یا چرب شدن می درخشد. من متوجه شدم که روی پوست احساس بی وزنی می کند.

چه سایه ای را انتخاب کنیم؟

من با سایه 130 Light Warm مطابقت داشتم که فکر می کنم برای رنگ پوست من خوب است. برای مرجع، مسابقات دیگر من عبارتند از:

سایه یاب Haus Labs

اگر هنوز مطمئن نیستید این نمودار ممکن است به شما کمک کند. فکر می کنم شاید ارزش این را داشته باشد که من معمولاً لحن خنثی هستم و با لحن گرم همخو، داشتم.

سایه یاب بنیاد آزمایشگاه هاوس
سایه یاب بنیاد آزمایشگاه هاوس

در مجموع، این نوع زیرسازی من است، و اگر عاشق آرایش با مراقبت از پوست و روکش روشن هستید، فکر می کنم شما هم می تو،د آن را دوست داشته باشید. من فکر می کنم با این فرمول، کمتر، بیشتر است، بنابراین سعی کنید از استفاده بیش از حد محصول خودداری کنید.

ویدیوی برنامه Haus Labs Foundation

آزمایشگاه هاوس را از کجا ب،یم

Haus Labs Triclone Skin Tech Foundation 42 پوند است و از طریق لینک زیر در دسترس است:

منبع: https://reallyree.com/haus-labs-triclone-skin-tech-foundation-review/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با