5 نکته برای به حداکثر رساندن روتین مکمل های مراقبت از پوست

روتین مکمل مراقبت از پوست

آیا برای رسیدن به اه، پوستی خود در سال جاری آماده اید؟ سال جدید است پس چه بهتر زمان برای شروع رژیم مکمل خودn نسبت به الان? با افزایش تمرکز بر تن، اندام، صرفه جویی در هزینه و سایر راهکارها، روال های مراقبت از پوست می تواند یک فکر بعدی باشد. اگر فقط ،مت بیرونی پوست را با مراقبت‌های موضعی و درمان‌های پوستی درمان کنید، تنها 50 درصد از کار را انجام می‌دهید. با تغذیه پوست از داخل، پوست را در کل بدن تغذیه می‌کنید و به مراقبت 100% پوست دست می‌یابید. محققان پوست ما شما را با پنج نکته برای به حدا،ر رساندن نتایج از a مکمل مراقبت از پوست روتین برای کمک به شما در دستیابی به اه، پوست خود در سال جاری.

نتایج ac،ax پوست

1. سازگاری

ثبات کلیدی برای دستیابی به نتایج مورد نظر شما است. درست مانند ورزش، هر چه بیشتر انجام دهید، نتایج بهتری خواهید دید. مهم این است که تسلیم نشوید و صبور باشید. ممکن است لازم باشد خود را ببرید اسکیمراقبت مکمل ها بین 8 تا 12 هفته قبل از شروع مشاهده نتایج. اگرچه ممکن است در 10-14 روز اول شروع به دیدن نتایج کنید. از دست دادن دوز روزانه به طور منظم جایی است که نتایج شما ممکن است عقب بماند. اجرای بیشتر نکات زیر به شما کمک می‌کند تا مکمل‌ها را بخشی از برنامه روزانه خود کنید پا،ازی، تونینگ، و مرطوب کننده.

2. انباشتن عادت

انباشتن عادت زم، است که یک عادت جدید را با یک عادت موجود که قبلاً هر روز انجام می‌دهید جفت می‌کنید. این یک راه موثر برای پایبندی به یک روال و به یاد آوردن انجام آن است. مکمل های خود را با ناهار یا عصرانه مصرف کنید و آنها را به ،وان بخشی از یک وعده غذایی مغذی و سالم در نظر بگیرید. تحقیقات نشان می‌دهد که مصرف ویتامین‌های محلول در چربی (A, DE) هنگام مصرف همراه با غذای اصلی حاوی چربی یا روغن بهتر جذب می‌شود.

بخوانید:  عروسی خرد فیلادلفیا - آرایش و موی فرشته بلا

3. یادآوری تلفن

نکته دیگری که باید به خاطر بسپارید خود را بگیرید مراقبت از پوست مکمل ها، یک یادآوری روی تلفن شما تنظیم شده است تا اطمینان حاصل شود که هرگز مصرف دوز روزانه خود را فراموش نکنید.

4. مکان، مکان، مکان

خود را قرار دهید مراقبت از پوست مکمل هایی که می تو،د آنها را ببینید. آنها را روی میز خود در محل کار نگه دارید و با ناهار ببرید. یا وقتی در خانه هستید آنها را روی پیشخوان آشپزخانه قابل مشاهده نگه دارید، آنها را در کشو پنهان نکنید.

5. مصرف پروبیوتیک را در نظر بگیرید

بیوم جو، پوست به حمایت از اتصال روده و پوست کمک می کند و پوست پیر را برای داشتن پوستی جوان هدف قرار می دهد. یک کپسول در روز به تعادل روده کمک می کند و به جذب حدا،ری مواد مغذی از غذا و مکمل ها کمک می کند. نیازی به نگهداری Skin Youth Biome در یخچال نیست. محصول ما به روشی بسیار خاص تولید شده است که امکان نگهداری آن را در قفسه، کیف یا روی میز کار شما فراهم می کند. مزایای اضافی این مکمل شامل حمایت از سد طبیعی پوست، کمک به کاهش خطوط ریز، حمایت از تشکیل کلاژن و ایمنی است.

روال مکمل های مراقبت از پوست خود را شروع کنید امروز توسط پیدا ، مکمل من، برای پوست شما را بگیرید امتحان مکمل های مراقبت از پوست اکنون!

منبع: https://janeiredale.com/blogs/makeup-blog/5-tips-to-،mize-skincare-supplement-routine