3 بهترین خریدهای زیبایی: فوریه 2024

سه بهترین ،یدهای زیبایی من در این ماه – از باتلاق عرضه‌های جدید به دلیل عملکرد عالی، کیفیت بالا و بر،ب‌های قیمتی که باعث تپش قلب فوری نمی‌شوند، انتخاب شده‌اند.

اطلاعات آگهی: بدون محتوای پولی یا حمایت شده. شامل نمونه های مطبوعاتی و پیوندهای وابسته با علامت * است.

اولین جواهر کوچک: رژگونه کامو درخشان elf Cosmetic، رژگونه ای مایع که فقط به کوچکترین ذره محصول نیاز دارد و رنگی قوی و ماندگار می دهد. صادقانه بگویم، من فکر می‌کنم که بیشتر مردم می‌توانند یکی از اینها را ب،ند تا یک عمر دوام بیاورند – تقریباً باید با یک سر سنجاق برای اعمال آن همراه باشد، شما به مقدار کمی نیاز دارید.

من استفاده کرده ام قول پینکی در اینجا – صورتی دوست داشتنی تازه و با رنگ سرد است. رژگونه کامو 7 پوند در elf است برخط*.

سپس من درخشش واقعی به راه اندازی جدید از Inkey List – مرطوب کننده سرامید بیو اکتیو – 19 پوند گرفتم. اینجا*. این یک ، صورت فوق‌العاده کره‌ای و به شدت آبرسان است که حاوی سرامیدها است (سد پوست را زیبا و سالم و قوی نگه می‌دارد که به ،ه خود به هیدراته نگه داشتن و محافظت از آن کمک می‌کند) و واقعاً غنی و گران است. اما اینطور نیست، زیرا Inkey List همه چیزهای دیگر را در حداقل ممکن نگه می‌دارد، از جمله بسته‌بندی کاملاً غیر لو،. اگر صورتتان خشک و ناراضی باشد و از هوای زمست، کاملاً بیمار باشد، این ، شما را تا بهار خواهد دید. هنوز تمام نشده مردم…

بخوانید:  آرایشی که اخیراً دوست داشتم (به علاوه یک نکته برای ریمل نامرتب!)

کار دیگری نیز وجود دارد که می تو،د برای صورت خود انجام دهید: شروع کنید به لغزش آن پپتیدها در روال خود. من احساس می کنم که برای بسیاری از ما عجله بازاریابی ناگه، برای پپتیدها فقط یک عجله زیاد بود. ما به تازگی با رتینوئیدها کنار آمده ایم! ناله کردیم پپتیدها از کجا وارد می شوند؟ آنها حتی چه می کنند?

اگر منصف باشیم، پپتیدها جدید نیستند. آنها پروتئین های خاصی مانند کلاژن و ا،تین را می سازند و همه ما می د،م که چقدر اهمیت دارند. آنقدر مهم است که بسیاری از مردم نوشیدنی‌های کلاژنی را می‌خورند و آدامس‌های کلاژن می‌جوند و کلاژن را به درون خود شلیک می‌کنند و همه چیزهایی که رک و پوست کنده به نظر من دیوانه‌کننده می‌آیند، اما هرگز نگویید هرگز.

به هر حال، پپتیدها جدید نیستند و پپتیدهای من،، در یک محصول خوب، واقعا می توانند به رفع خطوط ریز و چین و چروک و به طور کلی حمایت از پوست کمک کنند و آن را به حجیم ترین حالت ممکن تبدیل کنند. خوشبختانه به راحتی می توان آنها را به یک روال مراقبت از پوست برد – بدون نیاز به تفکر، بدون زمان استراحت، بدون عوارض جانبی. آنها مانند رتینوئیدها نیستند، جایی که ممکن است بخواهید در مورد سایر محصولاتی که همزمان استفاده می کنید مراقب باشید، یا مانند اسیدهای قوی که گاهی اوقات باید مراقب قرار گرفتن در معرض نور خورشید باشید، نیستند. شما فقط می تو،د یک سرم پپتیدی را با سرم آبرسان معمولی خود جایگزین کنید، یا یک ، غنی شده با پپتید را برای استفاده در آ،ین شب یا قبل از ، ضد آفتاب خود در صبح پیدا کنید.

بخوانید:  چگونه فروش املاک را در نزدیکی خود بیابید

بخو،د: پرمصرف ترین محصولات مراقبت از پوست در سال 2023

من تمایل دارم که در بین شب های رتینوئیدم از یک سرم آبرسان و مرطوب کننده استفاده کنم (من هر شب از آن استفاده می کنم، تقریباً مانند ساعت) تا حدا،ر رطوبت را به پوستم برسانم. من اخیراً از سرم Olay Peptide Max به جای سرم معمولی خود استفاده کرده ام و ابریشمی و پیچیده است و به راحتی مانند سرمی که تعویض کرده ام آبرس، می کند. و من در حال حاضر آن را معامله ای می نامم، زیرا اگر کارت Boots Advantage دارید، می تو،د آن را به جای 44 پوند، 25 پوند دریافت کنید. اینجاست*. من مطمئن نیستم که این پیشنهاد برای چه مدت وجود دارد، اما این پیشنهاد خوب است – یک سرم با استفاده آسان که پپتیدهای شما را با کمترین زحمت وارد روال مراقبت از پوست شما می کند.

من ماه آینده با سه ،ید زیبای دیگر بازخواهم گشت – قیمت‌های عالی و جایگزین‌های محکم و مقرون به صرفه برای برخی از چیزهای گران‌تر که ممکن است در لیست علاقه‌مندی‌های خود داشته باشید…

3 بهترین ویدیو ،ید زیبایی را تماشا کنید

منبع: https://www.ruthcrilly.co.uk/3-best-beauty-buys-february-2024/