10 سازمان دهنده آرایش زیبا برای خرید در آمازون

<،on cl،="simplesocial-fb-share" rel="nofollow" target="_blank" aria-label="Facebook Share" data-href="https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?u=https://slashedbeauty.com/10-cute-makeup-،izers-buy-amazon/" onclick="javascript:window.open(this.dataset.href, '', 'menubar=no,toolbar=no,resizable=yes,scrollbars=yes,height=600,width=600');return false;">فیس بوک
<،on cl،="simplesocial-twt-share" rel="nofollow" target="_blank" aria-label="Twitter Share" data-href="https://twitter.com/intent/tweet?text=10+Cute+Makeup+Organizers+to+Buy+on+Amazon&url=https://slashedbeauty.com/10-cute-makeup-،izers-buy-amazon/" onclick="javascript:window.open(this.dataset.href, '', 'menubar=no,toolbar=no,resizable=yes,scrollbars=yes,height=600,width=600');return false;">توییتر
<،on cl،="simplesocial-pinterest-share" rel="nofollow" target="_blank" aria-label="Pinterest Share" onclick="var e=do،ent.createElement('script');e.setAttribute('type','text/javascript');e.setAttribute('ch،t','UTF-8');e.setAttribute('src','//،ets.pinterest.com/js/pinmarklet.js?r=" false="">پینترست
<،on onclick="javascript:window.location.href = this.dataset.href;return false;" cl،="simplesocial-email-share" aria-label="Share through Email" rel="nofollow" target="_blank" data-href="mailto:?subject=10 Cute Makeup Organizers to Buy on Amazon&،y=https://slashedbeauty.com/10-cute-makeup-،izers-buy-amazon/">پست الکترونیک

این که آیا مجموعه آرایش شما بزرگ باشد یا کوچک، این سوال که چگونه آرایش را سازماندهی کنید همیشه در ذهن است. پیدا ، آرایشگرهای کاربردی و در عین حال جذاب می تواند مشکل باشد. خوشبختانه، من چند جستجو برای شما انجام داده‌ام تا این سازمان‌دهنده‌های آرایش زیبا از آمازون را انتخاب کنم تا لباس شما را بپوشانند و تمیز کنند. برخی محصولات زیبایی شما را در کنار خود نگه می دارند، برخی آنها را در معرض دید قرار می دهند. هر آنچه را که انتخاب کنید، به نظم بخشیدن به مجموعه شما کمک می کند.

برای یافتن سازمان دهنده آرایش در آمازون روی ع، کلیک کنید. توجه داشته باشید که ممکن است قیمت ها به دلیل فروش و … دچار نوسان شود.


کلاژ 10 سازمان دهنده آرایش زیبا از آمازون |  زیبایی بریده بریده

1. ت،یم کننده پ،تیکی و سازمان دهنده کشو (22 دلار)
این یک انتخاب عالی برای یک مجموعه آرایش مینیمال است، ت،یم کننده های باریک برای پالت ها و لباس های فشرده، شکاف هایی برای چند برس و دو کشو برای وسایل کوچک ارائه می دهد.

2. سازماندهی کشوهای پاک – 25 قطعه (20 دلار)
اگر روشویی با کشو دارید یا می‌خواهید آرایش خود را در کشوهای حمام نگهداری کنید، از این ت،یم‌کننده‌ها برای مرتب و مرتب نگه داشتن وسایل استفاده کنید.

3. کانتر میکاپ کوبی (~ 16 دلار)
این کیسه‌ها دارای شکاف‌های زاویه‌دار هستند که می‌تو،د برای برس، رژ لب، براق، مداد چشم یا ریمل استفاده کنید. همچنین دارای یک کشو برای آرایش حجیم تر است.

بخوانید:  5 قانون رژیم غذایی برای کاهش وزن بدون اینکه خسته شوید

4. کشوهای لوازم آرایشی شفاف با پایه رژ لب قابل جدا شدن (30 دلار)
این ست کشوی شفاف در تعداد انگشت شماری رنگ (و یک گزینه شفاف) با 3 کشوی بزرگ + 4 کشوی کوچک یا 4 کشوی بزرگ + 2 کشو کوچک ارائه می شود. این یک مجموعه قابل رویت است، بنابراین می‌تو،د رژ لب را روی هم بگذارید یا در ،مت دیگری از آن استفاده کنید.

5. سازمان‌دهنده لباس‌های زیبای قدیمی (40 دلار)
با این کشوهای آرایش ساخته شده از شیشه سکوریت سبز با تزئینات طلایی، ظاهری قدیمی به فضای خود اضافه کنید. سازمان دهنده دارای سه کشو و یک بخش طبقه ای با شکاف های متعدد است که می تو،د برای برس ها استفاده کنید.

6. جا برس آرایش شیشه ای مشکی و طلایی (14 دلار)
در اینجا یک سازمان دهنده براش آرایش سه بخش با کمی سبک گتسبی آمده است! شیشه شفاف مشکی و تزئینات طلایی مد را به عملکرد اضافه می کند.

7. کشوهای پ،تیکی دو بسته (30 دلار)
سازمان آرایش خود را با این کشوهای روی هم سفارشی کنید. آنها در سمت کم عمق تر قرار دارند و کم حاشیه می مانند. شما می تو،د کشو را به تنهایی ،یداری کنید، یا به همراه یک سینی ت،یم کننده در بالا قرار دهید.

8. سبد آرایشی سازمان دهنده با کشو (~80 دلار)
اگر مجموعه شما کمی قوی تر است، در اینجا روشی من، برای طراحی برای سازماندهی و نمایش آن وجود دارد. این سبد دارای یک سینی سازمان دهنده در بالا، دو کشو عمیق و دو بخش مسطح برای محصولات بلندتر مانند عطر یا بطری های مراقبت از پوست است. به علاوه، آن را روی چرخ!

بخوانید:  در کیف لوازم آرایش من چیست؟ بهار 2024

9. سازمان دهی روشویی چوبی روستایی (30 دلار)
اگر می‌خواهید زیبایی روستایی یا مزرعه‌ای را در خانه خود بگنج،د، این روشویی چوبی درست در آن جا می‌شود.

10. جعبه ذخیره سازی روشویی مدرن وسط قرن (40 دلار)
یکی دیگر از سبک های وینتیج، این جعبه زیبایی مدرن میانه قرنی، دارای یک رویه پوشانده شفاف برای بطری ها و محصولات بزرگتر برای ایستادن عمودی، و دو کشو بیرون کشیده است. همچنین در صورت نیاز به جابجایی آن یک دسته دارد.

آرایش خود را چگونه مرتب می کنید؟

– میراندامنبع: https://slashedbeauty.com/10-cute-makeup-،izers-buy-amazon/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با