چگونه از سیستم آرایش مراقبت از پوست در روتین زیبایی خود استفاده کنید

سیستم آرایش مراقبت از پوست jane iredale

ما از کارمندان خود پرسیدیم که چگونه از ما استفاده می کنند سیستم آرایش مراقبت از پوست و اینکه چگونه در روال آرایش آنها قرار می گیرد. سیستم 3 مرحله ای ما برای ایجاد یک پایه بی عیب، ماندگار و من، برای پوست طراحی شده است. ابتدا با شروع کنید پرایمر روشن کننده صورت Smooth Affair برای کمک به ماندگاری بیشتر آرایش و صاف تر شدن. سپس با پرفروش‌ترین شماره 1، پوشش و محافظت در برابر آفتاب را اضافه کنید بنیاد معدنی پایه PurePressed. در نهایت، صورت خود را با آن بپاشید اسپری هیدراتاسیون Pommisst برای کمک به تنظیم مواد معدنی و ارائه محافظت آنتی ا،ید،.

نحوه استفاده از سیستم آرایش مراقبت از پوست: روتین سامی

سامی، هماهنگ کننده عملیات فروش ما، نحوه استفاده از سیستم آرایش مراقبت از پوست را به اشتراک می گذارد:

من از سال 2015 کاربر PurePressed Base هستم و نمی‌بینم که به این زودی‌ها (یا هرگز!) منحرف شوم. چه برای کار آماده شوم، چه برای یک شب قرار ملاقات یا سرگرمی زیر نور آفتاب، بدون درخواست از خانه بیرون نمی روم. من عاشق PurePressed Base 4 هستمکه در1 محصول: کانسی،، فونداسیون، ضد آفتاب و مراقبت از پوست. ناگفته نماند، اعمال آن بسیار آسان و سریع است!

هر روز صبح پس از انجام روتین مراقبت از پوست روزانه، من پوستم را با پرایمر روشن کننده صورت Smooth Affair پرایمر می کنم. جدا از اینکه ظاهر منافذ و خطوط ریز را به حداقل می رساند، واقعا بهترین پایه برای پودر فشرده من است و به آرایش من اجازه می دهد در طول روز ماندگار شود.

بخوانید:  5 معامله زیبایی که باید امتحان کنید!

من همیشه استفاده می کنم برس هندی با پایگاه PurePressed من که در تابشی برای یک برنامه تمام چهره، به دنبال آن برس مجسمه سازی برای استتار هدفمند و در نهایت اسفنج دسته دار برای پوشش بیشتر زیر چشمم البته، من باید با چند (یا پنج!) اسپریتز مورد علاقه ام پایان دهم اسپری آبرس،POMMISST. نه تنها رایحه بسیار با طراوت است، بلکه به گونه ای طراحی شده است که مواد معدنی را تثبیت کند و ظاهری صاف و شبیه پوست ارائه دهد.

پس از اعمال من پایه، دوست دارم کمی رنگ به پوستم اضافه کنم. اخیراً ،یب محبوب من این بوده است برنز کننده تایم درخشندگی و رژگونه می ،بد. غیرت مقدار عالی رنگ را به سیب گونه های من می دهد و سوخته یک کانتور زیبا و سبک اضافه می کند.

من همیشه خودم را در حال رسیدن به آن می بینم مداد دقیق PureBrow که در قهوه ای تیره. من این مداد ابرو را دوست دارم زیرا به من اجازه می دهد تا در نواحی پراکنده چند حرکت مو مانند بکشم. در ادامه با چشم، چند ضربه تند تند می زنم فراتر از ریمل مژه و در آ،، من مورد علاقه ام را می گیرم براق کننده لب هیالورونیک اسید HydroPure که در کر رویال تا روی لبم ،م تمام این نگاه در صبح بیش از 5 دقیقه طول نمی کشد و به من احساس می کند که یک نسخه برتر از خودم هستم.

نحوه استفاده از سیستم آرایشی مراقبت از پوست: اریکا روال

در مرحله بعد، از اریکا، مدیر بازاریابی برند و تجارت الکترونیکی خود، خواستیم تا نحوه استفاده از سیستم آرایش مراقبت از پوست را در روال خود به اشتراک بگذارد:

بخوانید:  4 لباس شنا که برای همه خوب به نظر می رسد

سیستم آرایش مراقبت از پوست بخشی از من است هر روز روتین آرایش در سراسر من سال ها استفاده از این محصولات با هم، من ،یب کاملی را برای من پیدا کرده ام آ درخشش سالم و طبیعی!

بعد از من پاک ، و مرطوب ،، شروع می کنم پرایمر صورت Smooth Affair Illuminating Glow Face. این بهترین است آغازگر تمام دوران زیرا طبیعی ترین و ظریف ترین درخشش را می دهد و در عین حال صاف می کند ظاهر من poپاسخ. صادقانه بگویم، من از این به خودی خود استفاده می کنم، واقعاً هیچروزهای آرایش گریم سپس، من درخواست می کنم سرم رنگی HydroPure در سایه متوسط ​​4. این هست کامل پلی بین مراقبت از پوست و آرایش هیدراته می کندس پوستم و ایجاد می کند بهترین تار شدنپایه رنگ پوست برای ، پودر من.

بعد، من شماره 1 را اعمال می کنم بهترین-فروش بنیاد معدنی پایه PurePressed. ،یبی بین سرم رنگی HydroPure و پودر معدنی سبک وزن PurePressed Base فراهم می کند. آ طبیعی، درخشان (اما نه براق)، سالم نگاه کن. ،یبی بین سرم رنگی HydroPure و پایه PurePressed واقعاً جادو است (به نظر دراماتیک نیست، اما بله، درسته!) منبه نظر می رسد که شما بدون آرایش، به بهترین شکل ممکن.

سپس تمام ظاهرم را تنظیم کنم و درخشندگی هیدراته بیشتری را نمایان کنم به رنگ من، من از اسپری هیدراتاسیون POMMISST استفاده می کنم. اسپری Hydration Base PurePressed را کاملاً با پوست من مطابقت می دهد و باعث می شود آرایش من در تمام طول روز ماندگار شود.

بخوانید:  نکاتی از کارشناسان | چگونه در فرم قرار بگیریم

این روتین و ،یبی از محصولات برای همه رنگ ها، انواع و ترجیحات پوست کار می کند. این جام مقدس من است و من دوست دارم آن را با هر چه بیشتر مردم به اشتراک بگذارم!

آیا سیستم آرایش مراقبت از پوست ما را امتحان کرده اید؟

بیشتر بد،د در مورد سیستم آرایشی مراقبت از پوست و ریشه آن از بنیانگذار خود جین ایردیل!

منبع: https://janeiredale.com/blogs/makeup-blog/،w-to-use-the-skincare-makeup-system-my-way