آیا ژل ابرو باعث ریزش ابرو می شود؟

ژل ابرو چیست؟

ژل ابرو چیست؟

همانطور که از اسم ژل ابرو پیداست، این محصول یکی از لوازم آرایشی بوده و شما با استفاده از آن می توانید ابروهای خود را به شکل زیبایی در بیاورید. این محصول عملکردی مشابه با ریمل ابرو دارد، با این تفاوت که ژل های ابرو ماندگاری و قدرت بیشتری دارند.

استفاده مداوم از ریمل ابرو باعث ریزش ابرو می شود، از همین رو بسیاری از افراد سوال دارند که آیا ژل ابرو نیز موجب ریزش ابرو می گردد؟ در ادامه جواب این سوال را بررسی می کنیم. شما می توانید در خانه و به راحتی ابروهای خود را فرم دهید. این ژل تا زمانی بر روی ابروی شما می ماند که آن را بشویید. استفاده راحت و ماندگاری بالا باعث شده تا ژل های ابرو طرفداران زیادی داشته باشند. بخصوص اگر ژل ابرو از برندهای معتبری مثل بریستون تهیه شده باشد علاوه بر اینکه موجب زیبایی هر چه بیشتر ابروهای شما می شود موجب تقویت ابروهای شما نیز می شود.

نحوه استفاده از ژل ابرو

نحوه استفاده از ژل ابرو

همانقدر که استفاده صحیح از ژل ابرو باعث زیباتر شدن چهره شما می گردد، عدم استفاده صحیح تاثیر منفی بر روی چهره شما می گذارد. پس باید هنگام استفاده از ژل ابرو نکاتی را به درستی رعایت کنید تا ظاهر شما زیبا و مرتب شود. این نکات عبارتند از:

 • قبل از استفاده از ژل ابرو ابتدا صورت خود را بشویید و یا با استفاده از میسلار واتر اطراف ابروهای خود را تمیز نمایید.
 • براش و یا اپلیکاتور ژل ابرویتان باید کاملا تمیز باشد.
 • اگر می خواهید ابروهایتان را مدل دهید و یا بخش های خالی را پر کنید، ابتدا این کار را با مداد یا سایه ابرو انجام دهید.
 • اکنون درب ژل را باز کرده و اپلیکاتور را به ژل آغشته کنید. سپس آن را بر روی کناره ظرف ژل بکشید تا اضافه های ژل از اپلیکاتور جدا شود.
 • اکنون با استفاده از ژل ابرو، ابرویتان را به حالت دلخواه خود در آورید.
بخوانید:  فروش تابلو فرش های جدید کاشان

باید بدانید که استفاده زیاد از ژل ابرو موجب می گردد تا ظاهری غیر طبیعی داشته باشید و ژل ابرو بر روی ابروی شما سفیدک بزند. پس مقدار مناسبی را بر روی اپلیکاتور بگذارید. طبیعی بودن مهم ترین نکته ای است باید به آن توجه داشته باشید.

ژل ابرو و ریزش ابرو

ژل ابرو و ریزش ابرو

سوالی که برای همه پیش می آید این است که آیا ژل ابرو باعث ریزش ابرو می شود؟ همانطور که می دانید، استفاده از محصولات و برندهای فیک به پوست شما آسیب می زند. اگر ژل ابرویی که استفاده می کنید با کیفیت باشد، یقینا باعث زیرش ابرو نخواهد شد.

استفاده صحیح از ژل ابرو و یک برند معتبر در حفظ سلامت و تقویت ابروهای شما تاثیر به سزایی می گذارند. به همین دلیل توصیه می شود برای خرید ژل ابرو، برندهای معتبر و معروف را انتخاب کنید مثلا ژل ابرو بریستون یکی از معتبرترین برندها در این زمینه است. هیچگاه اجازه ندهید ژل ابرو مدت زمان طولانی بر روی ابروی شما بماند و زمان استفاده از ژل ابرو، به ابروهای خود فشار وارد نکنید؛ چرا که باعث سست شدن ریشه ابروی شما خواهد شد.

کاربرد ژل ابرو

کاربرد ژل ابرو

همانطور که گفتیم مهم ترین کاربرد ژل ابرو، مرتب کردن ابروها است. اما باید بدانید که این محصولات کاربردهای دیگری نیز دارند که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

 • ایجاد یک چهره طبیعی و زیبا
 • می توانید با استفاده از ژل ابرو مدل ابروهای خود را تغییر دهید.
 • یک ظاهر زیبا و مرتب در طول روز برای خود ایجاد خواهید کرد.
 • ابروهایتان پرتر و پهن تر به چشم می آید.
 • اگر از یک برند معتبر محصولات خود را تهیه نمایید، ابروهایتان پر پشت تر می شود.
 • دیگر نیاز نخواهید داشت از مداد ابرو و سایه ابرو استفاده کنید.
 • لیفت شدن ابرو در تمام روز
 • نیازی نخواهید داشت برای لیفت ابرو هایتان به سالن های آرایشگاهی بروید.
بخوانید:  اموزش تزریق بوتاکس و کاربردهای آن برای پوست

بهترین ژل ابرو

بهترین ژل ابرو

ژل ابرو با تنوع بسیار بالایی تولید و به بازار عرضه می شود. با کمی جستجو خواهید فهمید که این محصولات در داخل و خارج ایران به تولید می رسند. هرکدام از این محصولات ویژگی های مختلفی دارند و همین امر موجب سردرگمی شما در انتخاب ژل ابرو خواهد شد.

به طور کلی می توانید با توجه به نیاز خود یکی از این محصولات را انتخاب کنید، البته باید برای خرید این محصولات، موارد زیر را در نظر بگیرید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

ژل ابرو بی رنگ

ژل های ابرو در ظرف های ریملی و یا کاسه ای به بازار عرضه می شوند. این به سلیقه شما بستگی دارد که کدام محصول را تهیه کنید، اما باید به رنگ ژل توجه داشته باشید. ژل های ابروی بدون رنگ موجب می گردند ابروهای شما با حالتی بسیار طبیعی فرم بگیرند و پرتر به چشم بیایند.

ژل ابرو رنگی

اگر به دنبال محصولی هستید که هم ابروهایتان را حالت دهد و هم نقاط خالی را پر کند، می توانید از ژل ابروی رنگی استفاده نمایید. انتخاب رنگ در این محصولات اهمیت بسیار زیادی دارد. اگر ژل ابرو همرنگ ابرو شما نباشید، ظاهری ناخوشایند و غیر طبیعی به چهره شما می دهد. اما اگر از یک ژل ابرو مناسب استفاده کنید، چهره شما بسیار سرحال تر و شاداب تر به چشم می آید.

اگر ابروهای پرپشتی دارید، بهتر است ژل ابرو بی رنگ را به کار گیرید. استفاده از ژل ابرو رنگی برای ابروهای پرپشت، تنها آن ها را شلخته می کند.

بخوانید:  مقاله اظهارنامه مالیاتی 1400 اشخاص حقوقی و اشخاص حقیقی | تکس مپ

با توجه به تمامی این توصیفات می توان گفت علاوه بر اینکه ژل ابرو باعث ریزش ابرو شما نمی شود، بلکه ژل ابرو های باکیفیت ابروهای شما را تقویت می کنند. به همین دلیل بدون هیچ نگرانی می توانید این محصولات را استفاده نمایید. البته به شرطی که با روش صحیحی از آن استفاده کرده و آن را بشویید.

جمع بندی

ژل ابرو یکی از محصولات آرایشی است که امروزه مورد توجه بسیاری از خانم ها قرار گرفته است. استفاده از ژل ابرو باعث می شود تا ابروهای شما زیباتر و پرپشت تر به چشم بیاید، همچنین ظاهری بسیار طبیعی و نچرال به صورت شما می بخشد.

بسیاری از خانم ها در مورد خرید ژل ابرو تردید دارند؛ چرا که می ترسند ژل ابرو باعث ریزش ابرو آن ها شود. اما باید بدانید که این تصور کاملا اشتباه بوده و اگر ژل ابرو تهیه شده کیفیت بالایی داشته باشد، ابروهای شما را تقویت خواهد کرد.بسیاری از خانم ها در مورد خرید ژل ابرو تردید دارند؛ چرا که می ترسند ژل ابرو باعث ریزش ابرو آن ها شود. اما باید بدانید که این تصور کاملا اشتباه بوده و اگر ژل ابرو تهیه شده کیفیت بالایی داشته باشد، ابروهای شما را تقویت خواهد کرد.