4 پایه پودری برتر داروخانه تست شده

<،on cl،="simplesocial-fb-share" rel="nofollow" target="_blank" aria-label="Facebook Share" data-href="https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?u=https://slashedbeauty.com/4-top-drugstore-powder-foundations-،d/" onclick="javascript:window.open(this.dataset.href, '', 'menubar=no,toolbar=no,resizable=yes,scrollbars=yes,height=600,width=600');return false;">فیس بوک
<،on cl،="simplesocial-twt-share" rel="nofollow" target="_blank" aria-label="Twitter Share" data-href="https://twitter.com/intent/tweet?text=4+Top+Drugstore+Powder+Foundations+TESTED&url=https://slashedbeauty.com/4-top-drugstore-powder-foundations-،d/" onclick="javascript:window.open(this.dataset.href, '', 'menubar=no,toolbar=no,resizable=yes,scrollbars=yes,height=600,width=600');return false;">توییتر
<،on cl،="simplesocial-pinterest-share" rel="nofollow" target="_blank" aria-label="Pinterest Share" onclick="var e=do،ent.createElement('script');e.setAttribute('type','text/javascript');e.setAttribute('ch،t','UTF-8');e.setAttribute('src','//،ets.pinterest.com/js/pinmarklet.js?r=" false="">پینترست
<،on onclick="javascript:window.location.href = this.dataset.href;return false;" cl،="simplesocial-email-share" aria-label="Share through Email" rel="nofollow" target="_blank" data-href="mailto:?subject=4 Top Drugstore Powder Foundations TESTED&،y=https://slashedbeauty.com/4-top-drugstore-powder-foundations-،d/">پست الکترونیک

پیدا ، بهترین ، پودر داروخانه می تواند مشکل باشد، زیرا همه ما چیزهای متفاوتی از آرایش خود می خواهیم. آیا می خواهید پوشش را در اولویت قرار دهید؟ کنترل روغن؟ زمان پوشیدن؟ فاکتورهای زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید، به همین دلیل است که من چهار مورد از بهترین فونداسیون پودرهای داروخانه را آزمایش کردم و آنها را در کنار هم مقایسه کردم تا به شما در انتخاب کمک کند.

چهار فونداسیون فشرده داروخانه روی یک روشویی مرمری با متن: پایه پودر داروخانه تست شده | زیبایی بریده بریده

برای مشاهده نکات برجسته هر فونداسیون پودری که من آزمایش کردم به خواندن ادامه دهید، یا ویدیو را در بالای صفحه (یا در یوتیوب) تماشا کنید تا آزمایش را همانطور که اتفاق می افتد تماشا کنید!

توجه: این پایه ها در هیچ ترتیب یا رتبه بندی خاصی فهرست نشده اند.

بنیاد پودر هیب، Maybelline 24H Super Stay (~ 15 دلار)

پایه پودر هیب، Maybelline Super Stay 24HR | 4 پایه پودری برتر داروخانه که قبل و بعد تست شده اند | زیبایی بریده بریده

فونداسیون پودر Maybelline Super Stay یک زیرسازی مات نرم است که در عین اینکه پوششی متوسط ​​تا کامل را ارائه می دهد، سبکی ایجاد می کند. این ضد آب، مقاوم در برابر عرق و مقاوم در برابر انتقال است، آن را به گزینه ای عالی برای تابستان و آب و هوای گرم تبدیل می کند. در 16 رنگ موجود است.

پوششی که من از این ، پودر دریافت می‌کنم چشمگیر است – می‌تواند رنگ پوست من را یکدست کند و عمدتاً تمام نقاط تیره و آکنه‌های من را پوشش دهد و در عین حال ظاهری طبیعی را حفظ کند.

مقایسه کنار هم صورت برهنه در کنار ، پودر Maybelline Super Stay که تازه استفاده شده است، سپس 10 ساعت بعد. | 4 پایه پودری برتر داروخانه که قبل و بعد تست شده اند | زیبایی بریده بریده
پوشیدن سایه 220

من متوجه شدم که این فرمول برای پوست ،یبی/خشک من کمی خشک است. این پودر تمایل دارد در اطراف هر لکه خشک یا لکه های بافتی قرار بگیرد. از هر چهار پایه در این پست، قطعا من را حتی بعد از عرق ، بیشتر مات نگه داشت. در خطوط بیان من ته نشین شدن بسیار جزئی وجود داشت، اما در کل صاف به نظر می رسید. 10 ساعت پس از سایش مقداری از بین رفتن پوشش وجود داشت، اما هیچ لکه‌ای نداشت.

بخوانید:  دستگاه هیدروفیشیال آیس بلو

در طی یک آزمایش ضد آب (همانطور که در فیلم مشاهده می شود)، این پایه در صورت خیس شدن کاملاً دست نخورده و مقاوم در برابر انتقال می ماند.

برای چه ،، بهتر است: افرادی که پوست نرمال یا چرب دارند با اولویت های زیر به ترتیب:
1. کنترل روغن
2. پوشش
3. مقاومت انتقال
4. زمان پوشیدن

بنیاد پودر جن کامو (11 دلار)

بنیاد پودر جن کامو | 4 پایه پودری برتر داروخانه که قبل و بعد تست شده اند | زیبایی بریده بریده

پودر الف کامو یک گزینه گیاهی است که پرایمر تزریق شده و در برابر چروک شدن مقاوم است. پوششی متوسط ​​تا کامل را با روکش نیمه مات ارائه می دهد که در عین سبک بودن، پوست را تار می کند.

من می گویم این پودر می دهد “سطح ورودی” پوشش کامل در طیف متوسط ​​تا کامل. می‌تو،د بیشتر ناهمواری‌ها را بپوش،د، هرچند ممکن است نقاط تیره‌تر ظاهر شوند. برای یک پودر، هنوز هم چشمگیر است.

مقایسه کنار هم صورت برهنه در کنار پودر الف کامو پودر تازه استفاده شده، سپس 10 ساعت بعد. | 4 فونداسیون پودر برتر داروخانه که قبل و بعد تست شده اند | زیبایی بریده شده
پوشیدن سایه روشن 280N

پودر کامو بسیار انعطاف پذیر است و روی پوست خشک/،یبم احساس خشکی نکردم. با این حال، به طور کامل ادعای ضد چروک شدن را برآورده نکرد در خطوط عمیق تر بیان من کمی چین خورده است (مثل 11 سالگی بین ابروهایم). جدای از آن، به نظر بسیار صاف و صاف باقی ماند تقریباً تمام پوشش را حفظ کردحتی 10 ساعت بعد. مقداری درخشش ظاهر شد – کمی بیشتر از پودر Maybelline – اما به اندازه ای نبود که چرب به نظر برسد.

در حالی که هیچ ادعای رسمی ضد آب ندارد، من در واقع آن را پیدا کردم در صورت خیس شدن دست نخورده باقی بماند و در برابر انتقال مقاوم باشد.

بررسی کامل من در مورد این بنیاد را در این پست بخو،د.

برای چه ،، بهتر است: ا،ر انواع پوست، با اولویت ها به این ترتیب:
1. زمان پوشیدن
2. پوشش
3. مقاومت انتقال
4. کنترل روغن

بخوانید:  عروسی پاییز در اتحادیه تراست

لورآل Infallible Fresh Wear Foundation in a Powder (~ 17 دلار)

L

فونداسیون پودر لورآل Infallible پودری است که فونداسیون پودری را دوباره خنک کرده و پس از ورود به قفسه ها به سرعت در حال گسترش است. قرار است پوششی معادل مایع را در یک پوشش مات بدون گرفتن کیک ایجاد کند. ادعا می کند ضد آب، ضد حرارت، ضد عرق و مقاوم در برابر انتقال. همچنین غیر کومدون زا است، بنابراین منافذ شما را مسدود نمی کند.

پوشش دهی و روکش صاف این پودر هر بار مرا تحت تاثیر قرار می دهد. آی تی منافذ من را کاملاً مانند فرمول مایع تار می کند و قرمزی را به خوبی می پوشاند. باز هم، من فکر می‌کنم که در ابتدای پوشش کامل ظاهر می‌شود – تاریک‌ترین نقاط شما ممکن است هنوز از بین بروند.

مقایسه کنار هم صورت برهنه در کنار فونداسیون پودر Infallible L'Oreal تازه استفاده شده، سپس 10 ساعت بعد. | 4 پایه پودری برتر داروخانه که قبل و بعد تست شده اند | زیبایی بریده بریده
پوشیدن سایه و،لی

پودر لباس Infallible Fresh ماندگاری بسیار خوبی دارد، با پوشش بسیار کمی بعد از 10 ساعت از بین می رود. منافذ کمی نمایان تر می شوند و کمی ش،تگی در اطراف سوراخ های بینی من اتفاق افتاد، اما هیچ چیز فوق العاده قابل توجهی نبود.

در T-Zone روغنی من، این پودر احساس خوبی داشت و ظاهری یکدست داشت، اما روی گونه ها و خط فک من احساس خشکی و بافت کمی برجسته تر داشت. مطمئن نیستم که این را به افرادی که پوست بسیار خشکی دارند توصیه کنم.

من این را چندین بار در حین عرق ، تست کردم و ،اب نمی شود، هرچند ممکن است هنگام لکه ، کمی منتقل شود. مقدار کمی از فونداسیون نیز هنگام تماس با آب جدا می شود.

برای چه ،، بهتر است: افرادی که پوست نرمال یا چرب دارند با اولویت های زیر به ترتیب:
1. پوشش
2. زمان پوشیدن
3. کنترل روغن
4. مقاومت انتقال

اسانس 16HR Cover & Last Powder Foundation (~ $6)

essence 16h Cover & Last Powder Foundation | 4 پایه پودری برتر داروخانه که قبل و بعد تست شده اند | زیبایی بریده بریده

پوسته 16h Cover & Last Powder Foundation مقرون به صرفه ترین در این دسته است، اما اجازه ندهید بر،ب قیمت شما را فریب دهد. پوشش دهی بالایی را با روکش سبک و مات ارائه می دهد که قرار است بدون درخشش بماند. آنها همچنین ادعا می کنند که ضد آب و ضد انتقال است. علاوه بر این، این یک فرمول بدون عطر و گیاهی است!

بخوانید:  بررسی و نمونه های آناستازیا بورلی هیلز Lip Velvet

من می توانم بگویم که این پایه در بالاترین حد است سطح پوشش متوسط ​​جامد پوششی که من توانستم به آن برسم (در زیر مشاهده می‌شود) به اندازه‌ای بود که می‌توانستم قبل از اینکه دیگر به خودی خود ادامه دهد. هنوز مقدار خوبی است و مطمئناً برای آرایش های سبک تر هر روز قابل قبول است. همچنین یک روکش واقعا صاف ارائه داد و به کاهش درخشش ، ضد آفتاب من کمک کرد.

مقایسه کنار هم صورت برهنه در کنار اسانس 16h Cover & Last Powder Foundation تازه استفاده شده، سپس 10 ساعت بعد. | 4 پایه پودری برتر داروخانه که قبل و بعد تست شده اند | زیبایی بریده بریده
پوشیدن سایه ک،یک و،لی

حتی اگر این کمترین میزان پوشش را از بین چهار پایه داشت، در طول روز به سختی محو شد. اگرچه، در کنترل روغن آنقدرها موثر نبود و من در نهایت 10 ساعت پس از سایش، درخشش قابل توجهی در منطقه T خود داشتم. با این حال، جدا از درخشش، پودر حتی با وجود کمی ش،تگی در اطراف بینی من همچنان به نظر می رسید.

در طول آزمایش ضد آب، متوجه شدم که آب کمی از فونداسیون جدا می شود، اما نه خیلی.

زم، که نمی‌خواهم ظاهری پوشش‌دهنده کامل داشته باشم، یا در حین تنظیم آرایشم، لایه‌ای از پوشش اضافی را در بالای ، پودر مایع اضافه کنم، قطعاً می‌توانم خودم را در پوشیدن این لباس ببینم.

برای چه ،، بهتر است: ا،ر انواع پوست با اولویت به این ترتیب:
1. زمان پوشیدن
2. مقاومت انتقال
3. کنترل روغن
4. پوشش

بهترین فونداسیون پودر داروخانه ای است که چک می کند شما جعبه ها، زیرا هر،ی ترجیحات متفاوتی دارد. کدام یک را بیشتر دوست دارید؟

– میراندامنبع: https://slashedbeauty.com/4-top-drugstore-powder-foundations-،d/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با