کلینیک جالینوس، لندن: کانون زیبایی شناسی جدید

اعتبار تصویر @ Wendy Rowe

یک مرکز زیبایی و تندرستی جدید وجود دارد که می‌خواستم شما را با آن در این هفته معرفی کنم. چه به دنبال مک، جدید برای درمان‌های زیبایی باشید، چه به‌دنبال کلینیکی برای حمایت از سلامت و تندرستی، کلینیک گالن یک مرکز سلامتی مدرن و جامع در لندن است که برنامه‌های درم، فردی را ارائه می‌دهد که گزینه‌های درم، را برای درمان کل فرد یکپارچه می‌کند. این ساختمان در یک ساختمان باشکوه گرجست، قرار دارد و برتری پزشکی را با خدمات و روش های هدفمند ،یب می کند. سلامتی لو، با مجموعه ای از راه حل های هیجان انگیز پوست با تکنولوژی بالا؟ من هستم!

هدف کلینیک جالینوس که توسط متخصصان تأسیس شده است، حفظ سرزندگی، ضد پیری بدن و ذهن، و ارتقای سلامت از طریق تخصص بی نظیر و راه حل های جامع است. این طیف گسترده ای از درمان ها را ارائه می دهد که با رویکرد کل نگر آنها در مورد سلامت، زیبایی و تندرستی هماهنگ است. در اینجا مناطقی هستند که آنها پوشش می دهند…

اعتبار تصویر @ Wendy Rowe

درمان های زیبایی

کلینیک جالینوس، روش‌های زیبایی جراحی و غیرجراحی را ارائه می‌دهد که بر بهبود ظاهر خارجی متمرکز شده و در عین حال بر سلامت و تندرستی داخلی تأکید دارد. آنها همچنین راه حل ها و درمان های مراقبت از پوست مبتنی بر فناوری مانند Sofwave را ارائه می دهند که خطوط ریز، چین و چروک را به حداقل می رساند و با ترویج تولید کلاژن، پوست شل یا افتاده را سفت می کند. آن‌ها همچنین فیشال‌های سفارشی متن، با نگر،‌های پوستی و اه، سلامتی را ارائه می‌دهند که برای بهبود کلی ظاهر و سلامت کلی پوست طراحی شده‌اند.

بخوانید:  اگزوزوم ها در مراقبت از پوست چیست؟ روند درمانی توضیح داده شد

مراقبت های ارتوپدی

این کلینیک همچنین بر اهمیت تحرک، راحتی و سلامت ،تی در بهزیستی کلی تمرکز می‌کند و درمان‌های ارتوپدی را برای رسیدگی به ناراحتی‌های فیزیکی، وضعیت بدن، راه رفتن و مسائل مربوط به عزت نفس ارائه می‌کند.

اعتبار تصویر @ Wendy Rowe

طب عملکردی

این کلینیک همچنین به جای درمان علائم، از رویکردهای پزشکی عملکردی برای بررسی علل اصلی عدم تعادل و رسیدگی به آنها استفاده می کند. این رویکرد جامع تضمین می کند که مشتریان نه تنها بهترین ظاهر خود را دارند، بلکه بهترین احساس خود را از درون به بیرون نیز دارند.

درمان های سلامت روان

زیبایی فراتر از ظاهر ماست. احساس ما نیز بسیار مهم است. سلامت روان سنگ بنای سلامت کل نگر است و کلینیک درمان های اختصاصی را برای ایجاد آرامش درونی و تعادل عاطفی ارائه می دهد. آنها بر اهمیت هماهنگی ذهنی در دستیابی به زیبایی واقعی و رفاه کلی تأکید می کنند.

برنامه های درم، شخصی

مطمئن نیستید چه درم، برای شما من، است؟ شما می تو،د طرحی ایجاد کنید که همه آنها را ،یب کند! کلینیک جالینوس از طریق مشاوره مجازی، برنامه های درم، سفارشی را متن، با اه، و نیازهای خاص هر مشتری ایجاد می کند. هدف این رویکرد شخصی دستیابی به رفاه مطلوب است که به تعامل بدن، ذهن و روح می پردازد.

چگونه؟ برای ،ب اطلاعات بیشتر به www.thegalenclinic.com مراجعه کنید.


بعدی را بخو،د: مزایای یک درمان سفارشی | ابزارهای صورت که همه درباره آن صحبت می کنند

© وندی رو. تمامی حقوق محفوظ است.

منبع: https://wendyrowe.com/wellness/the-galen-clinic

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با