پالت سایه چشم 4 رنگ Clarins Ombre Multi Browns Maple Gradation – BeautyVelle

سلام! فقط یک سر بالا. پست‌های ما ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد، به این م،ی که ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. همه تصاویر از برندهای ذکر شده است.

Clarins به تازگی جدیدترین نسخه از پالت های سایه چشم 4 رنگ محبوب Ombre خود، Multi Browns Maple Gradation را برای فصل پاییز 2024 منتشر کرده است. این پالت 45 دلار قیمت دارد و شامل چهار رنگ مخملی، ساتن، فویل و ف،ی است.

با حسن نیت از برند
با حسن نیت از برند
تاریخ انتشار رسمی: ژوئن 2024
از کجا ب،یم: کلارین + بلومینگ دیل + دیلارد + جان لوئیس + سفورا + ULTA BEAUTY

پالت سایه چشم 4 رنگ Clarins Ombre Multi Browns Maple Gradation

45.00 دلار

این پالت سایه چشم جدید با هماهنگی سایه‌های دودی پاییزی، بافتی نرم و فرمولی بسیار نازک برای استفاده آسان دارد. این پالت افزودنی به مجموعه سایه چشم های چهارگانه موجود Clarin است که هر کدام از 4 سایه در رنگ های مات، ساتن، درخشان و براق تشکیل شده است.

سایه چشم چهارتایی با ماندگاری طول، با انواع روکش ها و بافت ها. این پالت دارای چهار سایه چشم با رنگدانه شدید است و همه چیز مورد نیاز برای پرایم ،، سایه زدن، خط‌کشی و تعریف را دارد – با پرداخت‌های رنگی شدید با روکش‌های مخملی، ساتن، فویل و متالیک.

پودرهای صاف ،یب و ساخته می شوند تا ظاهر چشمی بی پایان ایجاد کنند – از طبیعی تا فوق العاده شدید. یک کامپکت قابل حمل براق به یک آینه بزرگ و یک اپلیکاتور دو طرفه باز می شود تا کاربرد آسان و دقیقی داشته باشد.

،ید در: CLARINS + BLOOMINGDALES + DILLARDS + JOHN LEWIS + SEPHORA + ULTA BEAUTY

کلارینز


مثل این:

پسندیدن بارگذاری…

بخوانید:  نمایندگی هایک ویژن نمایندگی رسمی هایک ویژن در ایران نمایندگی اصلی

مربوط

منبع: https://beautyvelle.com/2024/06/12/clarin،e-4-color-eyeshadow-palette-multi-browns-maple-gradation/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با