مرور و نمونه‌ها: مومیایی‌های براق بسیار شاداب ColorPop

ما هنوز در مرحله براق لب خود هستیم و ColourPop گزینه جدیدی برای به دست آوردن ظاهر در اختیار ما قرار می دهد و فواید مغذی در عین حال بالم جدید ColourPop So Juicy Plumping Gloss با پپتیدها نه تنها به لب ها رنگی درخشان می دهد، بلکه آبرس، و حجیم می کند.

شش لوله از بالم های براق رنگی رنگ پاپ بسیار شاداب که در کنار هم روی یک روشویی مرمری ایستاده اند |  نقد و بررسی ColorPop So Juicy Gloss Balms |  زیبایی بریده بریده

این مومیایی‌کننده، براق‌کننده و حجیم‌کننده 3 در 1 در لوله‌های قلم کلیک‌آپ عرضه می‌شوند. در حالی که در بسته بندی جامد به نظر می رسند، این ها به محض تماس با لب های شما به بافتی براق تبدیل می شوند.

رنگ قابل ساخت است، اگرچه زم، که در یک لایه نازک‌تر استفاده می‌شود راحت‌تر هستند تا محصول در اطراف لب یا خارج از آن لیز نخورد. فرمول این است هرگز ،بنده یا خشک نمی شودو عطر کوکی ن،اع قابل توجه است اما زیاد نیست.

شش لوله از ColourPop So Juicy Gloss Balms که در کنار هم قرار گرفته اند و درپوش ها را جدا کرده و رنگ براق را آشکار می کند |  نقد و بررسی Balms براق ColourPop So Juicy |  زیبایی بریده بریده

در حالی که به اینها «پر ،» می گویند، اجازه ندهید که شما را بترساند – اینها از آن دسته از پرکننده های لب نیستند که نیش بزنند و بسوزانند. در واقع، اینها چیزی را ایجاد می کنند که شبیه a اثر خنک کننده روی لب ها با سوزن سوزن بسیار ملایم. به جای اینکه لب های خود را با التهاب حجیم کنید، این کار باعث ایجاد نتایج با استفاده از آن می شود اسید هیالورونیک، سرامیدها و پپتیدهایی که ظاهر خطوط لب را نرم می کنند.

نمونه های لب از بالم های براق کننده کلور پاپ سو شاداب |  سایه ها: P،enger Princess، Tea Sesh، Dolled Up، Guava Glaze، Delulu، حالت Vacay |  زیبایی بریده بریده

سایه ها:
1. شاهزاده خانم مسافر
2. چای سه
3. Dolled Up
4. لعاب گواوا
5. دلولو
6. حالت Vacay

نمونه های بازو از بالم های براق رنگی رنگ پاپ بسیار شاداب |  سایه ها: P،enger Princess، Tea Sesh، Dolled Up، Guava Glaze، Delulu، حالت Vacay |  زیبایی بریده بریده

می‌تو،د در بالا ببینید که چگونه رنگ‌ها بر روی بازو در مقایسه با لب‌ها متفاوت ترجمه می‌شوند. از آنجا که آنها کمی شفاف هستند، رنگ طبیعی لب شما بر ظاهر نهایی تأثیر می گذارد.

بخوانید:  درچه اندازه هایی است؟

به دلیل روکش براق، اینها دقیقاً ماندگاری طول، ندارند. آنها منتقل می شوند و ممکن است هنگام غذا خوردن لکه دار شوند. در حالی که این کار را نمی کنند احساس کنید مانند برق لب معمولی شما، اما عملکرد از این نظر مشابه است.

نزدیک از ColourPop So Juicy Gloss Balms، نشان دادن حباب های هوای بزرگ در محصول |  نقد و بررسی Balms براق ColourPop So Juicy |  زیبایی بریده بریده

یک شکایتی که دارم این است همه مومیایی های براق من دارای حباب های هوای بزرگ در محصول هستند. این باعث ناراحتی من می شود زیرا به نظر می رسد که مقدار کامل محصول را دریافت نمی کنم، و مطمئن نیستم که وقتی قلم را آنقدر بالا می زنم که به یکی از حباب ها برسم (فقط نصف آن بیرون می آید؟) چه اتفاقی می افتد. زمان نشان خواهد داد، اگرچه برای کشف ، آن نباید خیلی طول، شود، زیرا اینها حتی پس از یک بار کشیدن به سرعت ذوب می شوند. من اغلب باید قبل از هر برنامه روی محصول کلیک کنم.

من اخیراً بالم های براق ColourPop So Juicy را به رژ لب ها، روغن های لب و برق لب ترجیح می دهم زیرا متوجه شده ام که آنها وسیله ای شاد بین بازده رنگ، درخشش و راحتی هستند. شما می تو،د آنها را در وب سایت برند با قیمت 10 دلار پیدا کنید، یا سایه های رنگی را در Ulta Beauty and Target انتخاب کنید.

– میراندا

منبع: https://slashedbeauty.com/so-melty-colourpop-so-juicy-plumping-gloss-balm-review/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با