بک لینک Backlinks چیست؟ راهنمای جامع ساخت بک لینک با کیفیت ویکی دمی-بک لینک گلدلینک

گوگل رفتار کاربران را بررسی می‌کند و در صورتی که آنها از سایت شما راضی باشند، رتبه شما را بهبود می‌بخشد. لینک‌ فالو، همان لینکی است که از مطالب شما در یک سایت دیگر قرار گرفته است. به عبارت دیگر، لینک‌های فالو از سایت‌های دیگر به مطلبی از سایت شما اشاره می‌کنند. طبیعتا هرچه اشاره بیشتری به وب‌سایت شما وجود داشته باشد، در رتبه‌بندی گوگل، شرایط بهتری خواهید داشت.

در ابتدا نویسنده‌ای را بیابید که به صورت تخصصی در سایت‌ها پست میهمان منتشر می‌کند. اگر می‌خواهید با انواع روش‌های افزایش بازدید سایت آشنا شوید، مطالعه مطلب زیر پیشنهاد می‌شود. البته این روش تنها یکی از فرآیندهای بازاریابی اینترنتی را شامل می‌شود.

یکی از اتریبوت های تگ لینک در HTML که rel نام دارد ، به موتور های جست و جو اعلام می کند که این لینک توسط خزنده ها دنبال شود یا نه. بنیامین جان خوشحالیم که مقاله ما رو دوست داشتی و برات مفید بوده. این ابزار پس از تغییراتی که سایت MOZ در آن ایجاد کرد به نام Link Explorer شناخته میشود. درواقع احساس میکنم پاسخ شما یک آینده نگری باشه- و در صورتی که سایت جریمه شده بود و مشکلی در این زمینه داشت این کار را ادامه دهیم .

  • به عنوان مثال در بخش نظرات، لینک سایت خود را قرار دهید یا در پاسخ به سوالات در انجمن‌ها از لینک وب سایت خود استفاده نمایید.
  • اگر در مدت کوتاهی تعداد زیادی برای سایتتون لینک بسازید مشمول جریمه گوگل خواهید شد و کلمه کلیدی موردنظر پنالتی خواهد شد.
  • در وبسایت نوین ابزار ساخت لینک UTM داریم و در همان صفحه توضیحات کاملی داده‌ایم.
  • از این مطالب باید به سایت‌ اصلی خود لینک دهید به امید اینکه باعث افزایش رتبه‌بندی جستجوی آن شوند.
  • سئو کلاه سفید به مجموعه‌ای از تکنیک‌های بهینه سازی سایت گفته می‌شود که با قوانین و ضوابط موتورهای جستجو، به ویژه گوگل، مطابقت دارد.
بخوانید:  تاتو رژ لب دائم چیست؟
بک لینک‌ها باید طبیعی باشند و مالک وب‌سایت آن‌ها را انتخاب کرده باشد تا لینک دهد، زیرا برای خوانندگانش ارزش ایجاد می‌کند و نه به این دلیل که برای انجام این کار به آن‌ها پول پرداخت شده است. HARO که مخفف عبارت Help a Reporter Out است، یکی از بهترین روش‌های دریافت بک لینک باکیفیت و معتبر از سایت‌های خبری می‌باشد. الگوریتم‌های گوگل اینطور طراحی شده‌اند که به صفحاتی که نیاز کاربران را برطرف می‌کنند امتیاز و رتبه خوبی بدهند. بنابراین وقتی صفحه‌ای برای کاربر ارزش قائل باشد و گوگل متوجه این موضوع شود رتبه آن صفحه را بهبود می‌بخشد. بلکه باید در پی بک لینک‌های معتبر و باکیفیت باشید تا بتوانید رتبه بالاتری نکات بک لینک – https://goldlink.ir/what-is-backlink/ – به دست آورید.

لینک فالو چیست و چه تفاوتی با لینک نوفالو دارد؟

با زیاد شدن معاملات بک لینک گوگل الگوریتم های خود را آپدیت کرد و الگوریتم پنگوئن را برای شناسایی و جریمه سایت هایی که از این روش های لینک سازی استفاده میکردند معرفی کرد. همچنین در ادامه پیج رنک را به کلی حذف کرده و تلاش کرد تا وابستگی رتبه بندی نتایج به لینک سازی را تا حد امکان کاهش دهد. در این روش باید ببینید که چه افرادی در رابطه با کسب و کار شما به صورت آنلاین مطلب منتشر کرده‌اند اما لینکی به مطالب شما اختصاص نداده‌اند. درواقع، اگر صرفاً از این روش استفاده کنید فقط بانس ریت وب‌سایتتان بیشتر خواهد شد.

تکنیک هایی برای بک لینک سازی

حتما میدانید که انکر تکست در میزان اثربخشی لینک، چه لینک سازی داخلی و چه خارجی، نقش مهمی ایفا میکند. کلمات کلیدی هنوز هم به عنوان یک فاکتور هم در اصول سئو در نظر گرفته میشوند. بر اساس بررسی های انجام شده، انکر تکستهایی که شامل کلمه کلیدی مرتبط به همراه نام برند هستند، انتخاب بهتری هستند.

بخوانید:  انتخاب بهترین تکنیک‌ها و مباحث راهبردی در آموزش سئو میزبان فا مگ

بک لینک چیست و چگونه رتبه سایت را جا به جا می‌کند؟

بک لینک Backlinks چیست؟ راهنمای جامع ساخت بک لینک با کیفیت ویکی دمی-بک لینک گلدلینک

به لینکی گفته می‌شود که از یک صفحه سایت به صفحه دیگری در همان سایت هدایت شود. لینک‌های داخلی، به بازدیدکنندگان سایت و همینطور به ربات موتورهای جستجو کمک می‌کند تا بتوانند به صفحات مختلف سایت دسترسی داشته باشند و بین صفحات مختلف سایت حرکت کنند. بنابراین این دسته از لینک‌ها هم برای کاربران و هم برای موتورهای جستجو حائز اهمیت‌اند. بک لینک‌ها انواع متنوعی دارند و شیوه ساخت‌شان با هم تفاوت دارد. برای نمونه می‌توان به بک لینک‌های وبلاگی، بک لینک‌های فرومی، پست مهمان و … بهتر است بک لینک را از سایت‌هایی بگیرید که زیاد لینک نمی‌دهند!