بهترین SPF صورت برای تابستان برای پوشیدن زیر آرایش

اعتبار تصویر @ Gilles Bensimon برای Vogue فرانسوی

من به ،وان یک آرایشگر، بهتر از هر،ی می دانم که حفظ پوستی سالم و درخشان چقدر اهمیت دارد. نه حداقل به این دلیل که آرایش عالی با پوست عالی شروع می شود! یکی از مهم ترین مراحل در هر روتین مراقبت از پوست، محافظت از پوست در برابر اشعه های مضر UV است. ، ضد آفتاب در رژیم روزانه مراقبت از پوست شما غیرقابل مذاکره است و وقتی صحبت از صورت شما می شود، استفاده از SPF تخصصی می تواند تفاوت را ایجاد کند. آیا آماده‌اید از بین بهترین SPF‌های صورت موجود در بازار انتخاب کنید؟ اینها برخی از بهترین های موجود هستند.

اعتبار تصویر @ Gilles Bensimon برای Vogue فرانسوی

این پست شامل پیوندهای مربوط است


بهترین SPF های صورت که اکنون می تو،د امتحان کنید

SUPERGOOP!

ضدآفتاب دیده نشده SPF 40

LA Roche-POSAY

مایع نامرئی فوق سبک Anthelios SPF 50+

براق تر

سپر نامرئی SPF 35

سارا چپمن

بیمه پوست Skinesis SPF 50+ – رنگ کامل

ماوراء بنفش

Preen Screen SPF 50

SHISEIDO

لوسیون ضد آفتاب Ultimate WetForce برای پوست های حساس ضد آفتاب SPF 50+

SUPERGOOP! | ضدآفتاب دیده نشده SPF 40
سوپرگوپ! تبدیل به یک فرقه مورد علاقه شده است. این فرمول SPF 40 بسیار سبک است و پس از استفاده نامرئی است و برای لایه برداری زیر آرایش عالی است. فرمول بدون روغن و بدون عطر آن، پوشیدن بدون چربی و راحت را تضمین می کند، در حالی که محافظت گسترده ای در برابر اشعه های UVA و UVB ایجاد می کند.

LA Roche-POSAY | مایع نامرئی فوق سبک Anthelios SPF 50+
La Roche-Posay به دلیل تخصص خود در محافظت در برابر آفتاب مشهور است و مایع فوق سبک Anthelios یک ماده ضروری است. این ضد آفتاب با درجه حفاظتی چشمگیر SPF 50، محافظت پیشرفته در برابر اشعه ماوراء بنفش UVA و UVB را ارائه می دهد و از پیری زودرس و آفتاب سوختگی جلوگیری می کند. فرمول سبک وزن و جذب سریع آن، آن را به انتخابی ایده آل برای استفاده قبل از آرایش تبدیل کرده و پوست را با پوششی مات و صاف می بخشد.

بخوانید:  عروسی فیوژن آسیایی - آرایش و آرایش فرشته بلا در فیلادلفیا

براق کننده | سپر نامرئی SPF 35
محافظ Invisible Shield SPF 35 Glossier یک ضد آفتاب مبتنی بر ژل است که در عین حال که بدون دردسر با پوست ،یب می‌شود، از طیف وسیعی محافظت می‌کند. فرمول غیر کومدوژنیک آن تضمین می کند که آرایش شما در طول روز بدون هیچ گونه درخشندگی یا باقی مانده ناخواسته باقی می ماند.

سارا چپمن | بیمه پوست Skinesis SPF 50+ – رنگ کامل
این رنگ کامل پوششی طبیعی و یکنواخت ایجاد می‌کند و در عین حال به پوست اجازه تنفس می‌دهد و در عین حال سطح بالایی از محافظت از پوست را ارائه می‌دهد. یک فرمول چندوظیفه ای که همچنین حاوی مواد دوستدار پوست است که تغذیه و آبرس، می کند و صورت شما را محافظت می کند، درخشان و بی عیب و نقص را زیبا می کند.

ULTRA VIOLET | Preen Screen SPF 50
این فرمول نوآورانه مه امکان استفاده مجدد آسان و راحت را در طول روز فراهم می کند و از محافظت مداوم در برابر اشعه های مضر UV اطمینان حاصل می کند. با داشتن SPF 50 بالا، به طور موثری از پوست در برابر آسیب های ناشی از نور خورشید محافظت می کند، در حالی که بافت سبک وزن و پوشش بدون چربی آن، پوشیدن آن را راحت می کند. محافظت شده و پوست خود را در حال حرکت با طراوت نگه دارید.

SHISEIDO | لوسیون ضد آفتاب Ultimate WetForce برای پوست های حساس ضد آفتاب SPF 50+
Shiseido برندی مترادف با نوآوری است و لوسیون محافظ در برابر آفتاب Ultimate WetForce به نام خود مطابقت دارد. این ضد آفتاب با SPF 50+ در تماس با آب یا عرق موثرتر می شود. فرمول سبک و غیر ،بنده آن، آن را به گزینه ای من، برای روزهای طول، در فضای باز تبدیل کرده و تضمین می کند که آرایش شما دست نخورده باقی می ماند.

بخوانید:  Convie Velvet Gloss Review | بلاگر زیبایی بریتانیایی

هر چند وقت یکبار باید SPF صورت را دوباره استفاده کنید؟
برای حفظ بهترین محافظت در برابر آفتاب، ، ضد آفتاب را باید هر دو ساعت یکبار یا اگر در تماس با آب هستید یا روز گرم و عرق‌ریزی است، تکرار کنید. ، ضدآفتاب به مرور زمان تجزیه می شود و اثربخشی آن کاهش می یابد. اگر نمی‌خواهید استفاده مجدد آرایشتان را ،اب کند، یک اسپری SPF برای اضافه ، در حال حرکت به همراه داشته باشید.

بعدی را بخو،د: بهترین SPF های روزمره | ش،ت SPF

© وندی رو. تمامی حقوق محفوظ است.

منبع: https://wendyrowe.com/beauty/face-spfs

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با