بررسی: elf Soft Glam Satin Foundation روی پوست ترکیبی

بنیاد جدید الف Soft Glam Satin سر و صدای زیادی به پا کرده است… زیرا با وجود تنها 8 دلار قیمت، به طور جدی مانند سطح بالا عمل می کند.

دو تیوپ از جنس Soft Glam Satin Foundation کنار هم روی یک روشویی ایستاده |  elf Soft Glam Satin Review Foundation |  زیبایی بریده بریده

اگر به دنبال آن طلایی بوده اید درست است بنیاد، این یکی ممکن است برای شما باشد. پایه ساتن elf Soft Glam پوشش قابل ساخت متوسط ​​با روکش ساتن طول، مدت ارائه می دهد. فرمول تنفسی با کمپل، هیبیس، آبرسان تزریق شده است و می باشد غیر کومدوژنیک بنابراین منافذ شما را مسدود نمی کند. به علاوه، این است 100٪ وگان و بدون ظلم. چه چیزی را نباید دوست داشت؟

نمونه هایی از elf Soft Glam Satin Foundation در 21 Light Neutral و 22 Light Warm |  elf Soft Glam Satin Review Foundation |  زیبایی بریده بریده

فونداسیون سافت گلم در 36 رنگ از روشن تا پررنگ، با رنگ های سرد، خنثی و گرم عرضه می شود. من Light Neutral 21 و Light Warm 22 را ،یدم. می‌توانم بگویم 21 برای من من،‌تر است، اگرچه می‌توانم با کمک برنز و کانسی،، سایه گرم‌تر را کمی از بین ببرم.

اعتراف می‌کنم، من معمولاً به دنبال فونداسیون‌های پوشاننده کامل می‌روم، زیرا پس از بهبود آکنه، آکنه و هایپرپیگمانتاسیون را تجربه می‌کنم. وقتی پوشش متوسط ​​می شنوم، من ذهن محض می شنود وقتی به طرز خوشایندی شگفت زده شدم من توانستم این را تا حد متوسط ​​بسازم. رنگ من کاملاً یکدست شده بود و فقط سیاه‌ترین نقاطم نمایان می‌شد – و این بود بدون استفاده از هر کانسی،ی با استفاده از یک کانسی، یا اصلاح کننده رنگ، این کار به اندازه ا،ر فونداسیون های پوشش کامل من انجام می شود.

نمای نزدیک صورت قبل و بعد از استفاده از elf Soft Glam Satin Foundation |  elf Soft Glam Satin Review Foundation |  زیبایی بریده بریده
پوشیدن 21 نور خنثی

علیرغم داشتن پوشش بسیار من،، این فونداسیون فوق العاده سبک وزن است. من واقعا نمی توانم آن را روی پوست احساس کنم، واقعا. منعطف است و روی پوست ،یبی/خشک من احساس خوبی دارد. هرگز احساس نکردم پوستم پوشیده شده یا خشک شده است. همچنین علیرغم بافتی که داشتم روی پوست من فوق العاده صاف به نظر می رسید و نواحی خشک را برجسته نمی کرد. فرمول حاوی چندین سیلی، است که به صاف شدن بافت و به حداقل رساندن ظاهر منافذ کمک می کند.

بخوانید:  آکادمی هنرهای زیبای پنسیلوانیا

روکش ساتن عالی است – نه شبنم‌دار است، نه مات، فقط شبیه پوست دوم است. من فکر می کنم افرادی که هم پوست خشک و هم پوست چرب دارند، آن را جذاب می دانند.

من این پایه را آزمایش کردم بدون اینکه آن را با پودر یا اسپری تنظیم شود در یک روز گرم وگاس – 104 درجه فارنهایت بود، و من در حین پیاده روی در پارک عرق کردم. در حالی که وقتی عرقم را از بین بردم، کمی محصول را انتقال دادم، اما در بیشتر موارد زیرسازی حتی پس از 9 ساعت استفاده بسیار خوب به نظر می رسید.

برای مشاهده کل تست سایش من، ویدیوی زیر را تماشا کنید:

چیزهای اصلی که من متوجه شدم این بود چروک جزئی در خطوط بیانم (مخصوصاً خطوط خنده من) و کمی از هم گسیختگی در نزدیکی سوراخ بینی من که چرب ترین ناحیه من است و عرق در راه رفتنم جمع می شود. وقتی فونداسیون را با استفاده از اسپری تنظیم کننده آزمایش کردم، هر دوی این مسائل به طور چشمگیری به حداقل رسید تا عملاً وجود نداشته باشند.

حتی بدون تنظیم پایه، در طول روز زیاد براق نشدم. من اندکی پوشش خود را از دست دادم و تیره ترین نقاطم کمی بیشتر نمایان شد، اما باز هم استفاده از کانسی، می تواند به این امر کمک کند.

اگرچه من پوست ،یبی/خشکی دارم، اما احساس می‌کنم این هنوز هم برای انواع پوست‌های چرب خوب جواب می‌دهد. تا زم، که یک پرایمر مات می پوشید و آرایش خود را تنظیم می کنید، تصور می کنم عملکرد خوبی داشته باشد.

بخوانید:  مدل موی عروس - آرایش و موی فرشته بلا در فیلادلفیا بهترین انتخاب شد
دو لوله از جنس Soft Glam Satin Foundation که صاف روی یک سطح مرمر قرار گرفته است |  elf Soft Glam Satin Review Foundation |  زیبایی بریده بریده

برای 8 دلار، این یک پایه داروخانه فوق العاده چشمگیر است. من عاشق این هستم که چگونه روی پوست من بسیار طبیعی به نظر می رسد در حالی که مقدار من،ی از پوشش روزانه را برای من ارائه می دهد. این به اندازه کافی همه کاره است تا ظاهری روشن‌تر داشته باشد، اما می‌تواند با کمک کانسی، و محصولات آرایشی، خود را برای آرایش صورت کامل حفظ کند. در حال حاضر برای من، شخصا، تبدیل به یک راه حل شده است.

آن را در آمازون یا وب سایت جن ب،ید.

– میراندا

منبع: https://slashedbeauty.com/review-elf-soft-glam-satin-foundation/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با