بررسی رژگونه هایلایت کننده مایع مخملی Zoeva Velvet Love

(بدون دستمزد/نمونه) اگر در میانسالی هستید، تصور می‌کنم در نگاه اول، رژگونه برجسته‌سازی مایع Zoeva Velvet Love به نظر نمی‌رسد که برای شما هدف قرار گرفته باشد. اما، این در مورد آرایش بسیار شگفت انگیزی که اتفاقاً برای پوست های مسن تر عالی است، ی،ان است. این خنده دار است زیرا مارک هایی وجود دارند که محصولاتی را به طور خاص برای نسل ها تولید می کنند – عمدتاً نوجوانان، دهه بیست و سی – که دقیقاً ظاهر و بافتی را ایجاد می کنند که ما می خواهیم از 50 سالگی گذشته باشیم. این یک مثال برجسته از آرایش تصادفی در اواسط زندگی است. اگر می‌خواهید نسخه‌ای بدون آگهی از این سایت با محتوای اضافی با دیوار پرداختی پیدا کنید، Substack من اینجاست.

قبل از استفاده از این موارد باید چند نکته را بد،د – اول اینکه وقتی درب را باز می‌کنید باید ،مت بالایی آن را بچرخ،د تا محصول در اسفنج خیس بخورد. فراموش نکنید که پس از پایان کار دوباره آن را خاموش کنید. نکته دوم این است که مستقیماً روی گونه ها اعمال نکنید – این محصول بسیار زیاد است (مگر اینکه بخواهید از طریق ماهواره پیدا شوید). از یک برس رژگونه برای برداشتن مایع از اسفنج استفاده کنید و آن را به گونه های خود ببرید.

دو رنگ وجود دارد – شهد صورتی (در زیر) و شهد هلو (بالا).

این روز آفتابی نیست، اما محصول همچنان نور را جذب می کند و فقط یک نقطه رنگ به آن اضافه می کند. چیزی که من در مورد این محصول دوست دارم این است که استفاده از آن بسیار آسان است و ظاهر آن کمی درخشان و تازه است. اینجا 24.50 پوند است (گران تر از چیزی که فکر می کردم و مطمئن هستم که جایگزین های ارزان تری در اطراف وجود دارد).

بخوانید:  5 ظاهر آسان برای هالووین DIY

افشای شفافیت

تمامی محصولات به صورت نمونه از برندها و نمایندگی ها برای من ارسال می شود مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.

منبع: https://britishbeautyblogger.com/makeup/zoeva-velvet-love-liquid-highlighting-blush-review/