انتخاب های زیبایی جدید از Sephora

راستش را بخواهید، هر زمان که من حتی در حال انجام یک ذخیره سازی مجدد از ریمل مورد علاقه ام هستم، در نهایت در میان محصولات جدید وارد شده به Sep،ra ورق می زنم تا ببینم آیا چیزی نظرم را جلب می کند یا خیر.

و اخیراً برخی از محصولات آرایشی جدید واقعاً من را هیجان زده کرده اند! با استفاده از وضعیت Sep،ra Beauty Insider، چند چیز جدید ،یدم (با استفاده از ،ید آنلاین Sep،ra، گزینه ،ید در فروشگاه… آیا تا به حال آن را امتحان کرده‌اید؟!) و از آنها برای این آرایش استفاده کردم.

شما می تو،د یک نسخه ی نمایشی از نحوه اعمال آنها در استوری اینستاگرام را ببینید!

فونداسیون ابریشم درخشان آرم، (5.25) پایه جام مقدس من است. من هرگز تمام نمی شوم زیرا همیشه یکی در انبار دارم. این به سادگی برای اینکه من دوست دارم آرایشم به نظر برسد، عالی عمل می کند، در تمام طول سال کار می کند و به زیبایی با پوست من همخو، دارد. این یک فونداسیون مایع قابل ساخت است که خشک می شود و ظاهری زیبا مانند پوست دارد.

من آن را با یک برس زیرسازی نرم‌تر Sep،ra شماره 64 استفاده کردم و از رنگ سبک‌تری که می‌دهد لذت بردم. من براش زیرسازی سفورا شماره 56 را هم دارم که سالهاست از آن استفاده می‌کنم، اما این برس شماره 64 این روزها بیشتر در کوچه من است!

من پایه را با رنگ گونه ابریشمی جدید آرم، بیوتی در سایه هلویی رزی بالا بردم. ظریف است، استفاده از آن بسیار آسان است، و برای آن نشانه ای از برافروختگی گونه های شما عالی است! من شخصاً ظاهر رژگونه‌ای قوی‌تر را دوست دارم، بنابراین رژگونه جدید Kosas is Life Baked Blush در Blissed را در رأس آن قرار دادم. این یک اثر مرمری در تابه است و به طور درخش، روی پوست نرم به نظر می رسد. به ،وان رنگی روی رژگونه ملایم تر، عالی است (مانند من برای این ع، ها) یا مطمئناً می توان آن را به تنهایی پوشید!

بخوانید:  زندگی آهسته تر می تواند به ماجراهای جدید منجر شود

من به سمت رژ لب شارلوت تیلبری در بوسه کیدمن دست بردم و برای درخشش، براق کننده پت مک گراث را روی آن اضافه کردم. من واقعاً دوست دارم که پوشیدن براق‌های Pat McGrath چقدر آسان و راحت است!

آ،ین چیزی که در سفارشم داشتم و از آن لذت بردم Dae Leave-In Mist جدید بود. این سبک وزن است (که برای من ضروری است)، بوی خوبی دارد و نرمی، رطوبت و محافظت در برابر گرما را به موهای شما اضافه می کند. این یک پیروزی در همه جاست!

این محصولات را می تو،د در Sep،ra پیدا کنید! بهتر است از تحویل همان روز استفاده کنید و همه چیز را مستقیماً درب منزل خود بیاورید. و فراموش نکنید که اگر قبلاً ثبت نام نکرده اید، برای Beauty Insider ثبت نام کنید. این رایگان است و فقط برای ثبت نام، امتیازات و پیشنهادات انحصاری زیادی دریافت می کنید. من آن را به شدت توصیه می کنم!

با تشکر از Sep،ra برای همکاری برای این پست.

منبع: https://www.thesmallthingsblog.com/2024/06/new-beauty-picks-from-sep،ra/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با